BOSKA! wspiera polską modę - czas na markę The BEAST ♥

Marka The BEAST powstała w Polsce na początku 2014 roku. Jak mówią projektanci, Julita Ołdziejewska i Rafał Kowalik, to subiektywna wizja piękna i prostoty, o której marzyli od lat. Prywatnie są przyjaciółmi, a zanim w ich głowach zrodził się pomysł na niekonwencjonalną markę, eksperymentowali na sobie, szyjąc unikatowe, oryginalne ubrania.

Estetyka THE BEAST jest odzwierciedleniem osobistych upodobań projektantów i inspiracji, z których czerpią. Jak mówią, tworzą rzeczy, które sami chcieliby nosić, tak jak robili to zanim założyli firmę. Przed szczególnymi okazjami jeździli po sklepach z tkaninami i tworzyli pojedyncze kreacje tylko na jedną noc, spinane agrafkami lub przeszywane na szybko. Chodziło im o uzyskanie niepowtarzalnego efektu.

Dzisiaj również produkują ubrania w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Chodzi o unikatowość i wyjątkowość designu, dlatego duet skupia się na detalach, które sprawiają, że minimalistyczna forma staje się jedyna w swoim rodzaju. Zawsze szukają oryginalnych, nietypowych tkanin z ciekawą fakturą, tłoczeniem i zestawiają je ze szlachetnymi, gładkimi materiałami. Podkreślają jednak, że The BEAST nie mogłoby istnieć bez skóry i futerek.

Kobieta, która ubiera się w ich rzeczy ma dwa oblicza: jest odważna i lubi eksperymentować. Z jednej strony ceni minimalizm, z drugiej zaś doskonale odnajduje się w drapieżnej odsłonie. Projektanci najbardziej cenią styl Moniki Brodki, Joanny Horodyńskiej i Anji Rubik, które chcieliby ubierać. Ubrania z metką The BEAST znajdziecie na platformie SHWRM oraz w stacjonarnym showroomie w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej 25/34. Zobaczcie galerię ich niezwykłych prac!

fot: shwrm.pl

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: BOSKA! wspiera polską modę - czas na markę The BEAST ♥
Inne artykuły