Kolejna polska marka debiutuje na Zalando!

Gratulacje! W ślad za Riskiem poszło Le Petit Trou.

Na zalando.pl kupimy ubrania i dodatki takich domów mody jak Armani, Michael Kors, Valentino, Versace czy Jimmy Choo. Mimo że niemiecka platforma zrzesza nie tylko marki premium, od początku istnienia szczyci się mianem prestiżowej. Jak zapewne się domyślacie, znaleźć się w tak szacownym gronie, nie jest łatwo. Zwłaszcza brandom z Polski. Do tej pory udało się to jedynie warszawskiemu Riskowi (Risk made in Warsaw) i od teraz - słynącej z figlarnej bielizny, Le Petit Trou.

Projekty Zuzanny Kuczyńskiej przyjęłyśmy z wielkim entuzjamem. Wcześniej estetki i minimalistki nie miały u nas czego szukać. Dopiero kiedy na rynku zadebiutowała `Mała Dziurka`, bo tak brzmi przetłumaczona z francuskiego na polski nazwa brandu (flagowym produktem są majtki ze słynną już dziurką na pośladkach), miłośniczki uwodzicielskiej bielizny wreszcie zyskały miejsce odpowiadające ich wymagającym potrzebom.  Pieprzne figi i uwodzicielskie staniki bardzo szybko odnalazły swe właścicielki.  W tym gwiazdy, m.in. Marietę Żukowską, która od razu wstawiła na swój Instagram zdjęcie z charakterystycznym płaskim czarnym pudełkiem.

Teraz miłośniczek figlarnej bielizny z polską metką będzie jeszcze więcej. Zakupy przez zalando.pl mogą zrobić osoby mieszkające w aż piętnastu  europejskich krajach, m.in. w Niemczech, Austrii, Francji, Belgii Hiszpanii czy w Finlandii.

 

Gratulujemy! I mamy nadzieję, że wkrótce kolejna rodzima marka pochwali się sprzedażą na Zalando.

 

 

 

 

 

 

 

fot. LE PETIT TROU/Zalando.pl

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Kolejna polska marka debiutuje na Zalando!
Inne artykuły