Nieważne ile masz wrostu. Oto 6 trendów, które sprawdzają się zawsze!

Przestań słuchać się ludzi, którzy twierdzą, że nie wszystkie ubrania są dla ciebie!

Rozejrzyj się wokół. Tamta jest wysoka, ta niska, a ta, która biegnie do autobusu, mierzy mniej więcej tyle, co ty. Wniosek? Kobiety są różne, a dokładnie: nie wszystkie są wysokie. I naprawdę, nie ma nic złego w byciu niską. To nie wzrost determinuje naszą atrakcyjność - wpływa na nią cały szereg przeróżnych czynników. Nie ma więc sensu, byś przejmowała się tym, że masz o 15 centymetrów mniej niż byś chciała. Skończ też ze słuchaniem opinii innych na temat tego co powinnaś, a czego nie powinnaś nosić. Może najpierw zajęliby się sobą?

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że buty na wysokim obcasie nie są jedynym remedium. Jeśli masz już dosyć kupowania maści i plastrów na odciski, poznaj inne trendy, które są adresowane do wszystkich dziewczyn - także tych nieco niższych.

 

 

1. Sukienka midi

Ile razy słyszałaś, że możesz nosić tylko krótkie sukienki? To teraz tyle samo razy (minimum!) załóż wersję midi. Mówimy serio, nie masz nic z oczami. Taka długość nie jest zarezerowana wyłącznie dla dziewczyn o wzroście 1.75 plus.

>>>

 

 

>>>CZYTAJ TAKŻE:

 >>>Nowe logo Valentino będzie dla Was zaskoczeniem

 

fot. H&M

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Nieważne ile masz wrostu. Oto 6 trendów, które sprawdzają się zawsze!
Inne artykuły