Prezentacja kolekcji MANGO COMMITTED (fasony idealne na jesień + gość specjalny)

Kolekcja tak stylowa, że zamarzycie o niej całej!

12 października, we flagowym sklepie MANGO w centrum handlowym Junior, odbyła się prezentacja kapsułowej kolekcji Committed, wykonanej całkowicie z materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł. W wydarzeniu wzięli udział liczni goście ze świata mody i lifestyle’u, w tym dziennikarze, styliści oraz blogerzy. Gościem specjalnym części eventu dla klientów była Jessica Mercedes.

Po zeszłorocznym sukcesie pierwszej kolekcji, marka wprowadza do sprzedaży drugą kolekcję kapsułową pod nazwą MANGO Committed. Jest to przyjazna środowisku linia dla kobiet i mężczyzn, w całości wykonana z materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł. W najnowszej edycji, oprócz bawełny organicznej, wykorzystano również wełnę z recyklingu, modal i lyocell.
 
Pośród ubrań o wyraźnej inspiracji wojskowej w stylu vintage szczególnie wyróżniają się kobiece kreacje o męskim kroju oversize. Cechują je takie wykończenia, jak naszywane kieszenie i postarzane, miedziane nity. W palecie kolorów dominują odcienie zieleni połączone z ochrą i szarością oraz kafelkowymi wzorami. Kluczowe propozycje w kolekcji damskiej to garnitur typu power suit z kafelkowym wzorem oraz długi płaszcz puchowy. Męską linię również cechują wojskowe detale i neutralne kolory: granatowy, wojskowy zielony, ecru i tytoniowy, także urozmaicone kafelkowymi wzorami. Najważniejsze propozycje dla niego to sztruksowy garnitur, ogrodniczki w stylu workwear i płaszcz w kolorze ciemnego brązu.
 
 
 
 
 
 
 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Prezentacja kolekcji MANGO COMMITTED (fasony idealne na jesień + gość specjalny)
Inne artykuły