10 superseksownych sukienek na nocną randkę, które totalnie go zdekoncentrują

strona 1 z 10

I wszystkie z sieciówek!

Kiedy byliście ostatnio na randce? Nie, nie mamy na myśli wieczoru spędzonego na kanapie, przed ekranem laptopa (przy okazji, polećcie jakieś seriale na Netflixie). Wspólne gotowanie? Fajnie, ale też nie o to nam chodzi. Pytamy kiedy ostatnio byliście na randce, na którą ubrałaś się wyjątkowo, zrobiłaś sobie seksowny makijaż i włożyłaś swoje ukochane szpilki, a dekolt spryskałaś perfumami na specjalną okazję. A, nawet nie pamiętasz? No właśnie, czas najwyższy znów przeżyć taki wieczór. Gdzie? Nieważne. To może być luksusowa restauracja, wyjście do teatru lub na jakąś wystawę. A może masz inny pomysł? Jeszcze lepiej!

Takie wieczory są dla związku niezwykle ważne. Pozwalają wam znów popatrzeć na siebie nawazjem tak, jak patrzyliście na siebie na początku. Znów poczuć tamte motyle w brzuchu i tamte emocje. Widok chłopaka w innym ubraniu niż codzienna koszula i jeansy - przyznaj, że stęskniłaś się taką odświętną wersją. A ty? A ty znów zrób się na bóstwo i pozwól mu zachwycać się tobą przez cały wieczór.

Wybrałyśmy na tę okazję 10 sukienek, w których zrobisz na nim piorunujące wrażenie. Wszystkie dostaniesz w poplarnych sieciówkach.

 

 

 

ZARA, 200 PLN

 

 

 

 

fot. ZARA

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 10 superseksownych sukienek na nocną randkę, które totalnie go zdekoncentrują
Inne artykuły