Najnowsza kolekcja THE ODDER SIDE tak nas zachwyciła, że chcemy już prawdziwą jesień!

Przed obiektywem stanęła Maja Wyh.

Widziałyście już? Nie? To musicie koniecznie! Polska marka  THE ODDER SIDE, słynąca z charakterystycznego dla niej dekoltu V, podzieliła się właśnie kolekcją na jesień-zimę 2018 i kampanią ją promującą. W roli modelki wystąpiła znana blogerka i artystka, Maja Wyh. Zdjęcia oddają to, co w tym sezonie kochamy najbardziej. Przytulność, ciepło, komfort, bezpieczeństwo i... seksapil. Bo w grubym swetrze założonym na samą bieliznę czujemy się zmysłowo jak w żadnym innym ubraniu. Tegoroczna wersja ROCKET przebija hit z poprzedniego sezonu - ROCKET jest jeszcze bardziej mięsisty i dostępny w kilku kolorach - jasnoszarym, ciemnoszarym, kremowym i granatowym.

Oprócz ulepszonego klasyka, w kolekcji znajdziemy też kardigany, cieńsze swetry, wiązane topy z jeszcze głębszym dekoltem i kimona,  a także t-shirty i longsleevy.

Marka THE ODDER SIDE po raz kolejny udowoniła, że znajduje się w czołówce. Premiera kolekcji zbiegła się z otwarciem nowego warszawskiego butiku, przy ul. Koszykowej 5. Obejrzałyśmy już wnętrze na Instagramie i nie możemy się doczekać kiedy odwiedzimy osobiście. Coś nam mówi, że z pustymi rękami stamtąd nie wyjdziemy. Mamy już nawet swój typ.

 

A tymczasem zobaczcie zdjęcia>>>

 

 

 

 

 

@the_odderside

 

 

 

 

 

 

fot. THE ODDER SIDE

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Najnowsza kolekcja THE ODDER SIDE tak nas zachwyciła, że chcemy już prawdziwą jesień!
Inne artykuły