Jesienią każda z nas wygląda w tym kolorze zjawiskowo!

Masz go w swojej szafie?

Już? Dopadła cię? Jesienna chandra, oczywiście. A może nie jesteś pewna czy ten kiepski nastój, który utrzymuje się od kilku dni, to już coś poważniejszego? Bardzo łatwo jest to sprawdzić. Przypomnij sobie co nosiłaś przez ostatnie dni i jak wyglądało poranne komponowanie garderoby. Jeśli codziennie sięgałaś po jeansy i czarną bluzkę i nie miałaś najmniejszej ochoty na coś oryginalniejszego, to znaczy, że jesienna chandra już cię ma. Brak inwencji w kwestii tego, w co się ubrać, to pierwszy sygnał. Na szczęście przychodzimy w porę!

A teraz zastanów się nad tym jak ubierałaś się przez poprzednie sezony. Od września do maja na twoim ciele nie gościł żaden inny kolor niż czerń, ewentualnie szarość? Teraz już wiesz dlaczego okres jesienno-zimowy nie kojarzy ci się pozytywnie. Ubrania wyrażają nie tylko nasz charakter, ale także nastrój. Rutyna (znów te nieszczęsne jeansy i czerń-  dzień w dzień) zabija w nas kreatywność, usypia naszą spontaniczność. `Smutne` ubrania działają na nas niekorzystnie. Ale to nie jedyna ich wada.

Czerni trzeba się wystrzegać szczególnie w okolicy twarzy, bo buzia w jej towarzystwie wygląda na przemęczoną, zasinioną, niewyspaną i niezdrową. Lepiej `zostawić` ją na nogi - jeśli nie wyobrażasz sobie, by całkowicie z niej zrezygnować.

Także czerń zdecydowanie odradzamy, za to polecamy  kolor, w którym dosłownie każdy typ urody (zwłaszcza kiedy za oknem panuje jesiena aura) prezentuje się zjawiskowo. W czerwieni, bo o niej mowa, od razu jesteśmy -  i wyglądamy! - na szczęśliwsze, młodsze, wypoczęte, wyspane i zadowolone. Nie ma znaczenia czy jesteś blondynką czy brunetką, czy masz zielone oczy, czy piwne - czerwień to barwa, na którą powinnaś postawić... najdalej jutro!

 

Zobacz, jaką ma moc!

>>>

 

 

 

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Jesienią każda z nas wygląda w tym kolorze zjawiskowo!
Inne artykuły