Przegląd bielizny z polską metką, która optycznie powiększa biodra

Kuś kobiecymi kształtami!

Całe życie przeglądasz się w lustrze, ale jakoś nie dostrzegasz wcięć w talii? To, że ich nie ma, nie znaczy, że nie możesz kusić kobiecymi kształtami! Wystarczy odpowiednio dobrana bielizna, a biodra zyskają kilka centymetrów wszerz. I przestań wreszcie obrażać samą siebie powtarzaniem, że masz sylwetkę chłopięcą czy androgeniczną. Nie jesteś też żadnym owocem! Najwyższy czas wziąć przykład  z Francuzek i opisywać swoje naturalne kształty za pomocą neutralnych liter. Ty i ja jesteśmy  `H`.

Proporcje naszego ciała właśnie ta litera obrazuje bowiem najlepiej. Pionowe kreski to nasze boki. Zaś linia naszych ramion jest mniej więcej tak samo wąska jak linia naszych bioder. No właśnie, wróćmy więc do tematu głównego.

Aby je optycznie poszerzyć, należy zakładać takie majtki, których zdobienie zostało przewidziane w projekcie właśnie w okolicy bioder. Możliwości jest mnóstwo, o czym zaraz się przekonasz. Wybrałyśmy 4 pary (wszystkie z polską metką), które dla właścicielek sylwetki H są więcej niż idealne. A do tego ta bielizna jest tak zmysłowa, że już teraz przygotuj się na wzrost ciśnienia!

>>>

 

 

 

 

fot. le-petit-trou.com

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Przegląd bielizny z polską metką, która optycznie powiększa biodra
Inne artykuły