5 street style`owych wariacji na temat garnituru

Wreszcie się do niego przekonasz!

Kiedy słyszysz: (kobiecy) garnitur, oczami wyobraźni widzisz zapewne 35-letnią managerkę w jakiejś dużej korporacji. Biała koszula, szpilki, ścisły - i nudny - dress code. Garnitur na pewno jest czarny, ewentualnie grafitowy (cóż za ekstrawagancja).  Konferencje, biznesowe lunche i spotkania z zarządem? Nie tylko, zaraz ci udowodnimy jak fajnie garnitur wygląda w przestrzeni miejskiej, z modowym zacięciem. Bo przecież na tym polega prawdziwa moda - że nic nie jest dosłowne, a jest jedynie efektem jakiejś inspiracji.

Ale wróćmy do tej pani z korporacji. Widzisz na niej tej garnitur i myślisz sobie: to ostatnia rzecz, jaką bym na siebie włożyła. Zresztą po co, przecież jestem uczennicą/studentką/pracuję jako kelnerka. Ale za chwilę całkowicie zmienisz o nim zdanie i od razu po przeczytaniu tego artykułu, przejdziesz na stronę Zary.

 Poznaj 5 najciekawszych wariacji na temat tego już-nie-formalnego elementu garderoby.

 

>>>Inspiracje z męskiej szafy! Zobacz co podkraść chłopakowi i wyglądać modnie, stylowo i... kobieco!

 

 

 

1. Ze sneakersami

Garnitur i szpilki? Tylko do biura. Aby wprowadzić garnitur na co dzień, zestaw go ze sportowym obuwiem, a całość nabierze modowego i kompletnie nieoczywistego charakteru.

 

 

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 5 street style`owych wariacji na temat garnituru
Inne artykuły