Victoria Beckham udowadnia, że najbardziej kontrowersyjny kolor szpilek pasuje do wszystkiego!

To ostatni kolor, o jakim byśmy pomyślały.

Trwający właśnie nowojorski Fashion Week na zawsze zmieni nasze postrzeganie mody. Wszystko za sprawą Victorii Beckham. Projektantka na prezentacji swojej kolekcji pojawiła się w szpilkach, które zszokowały wszystkich. Ten kolor, to ostatni, o którym można powiedzieć: elegancki, łatwy w noszeniu czy ponadczasowy. Do tej pory był raczej synonimu kiczu i żadna z nas nie wiedziała z czym go zestawić. Unikałyśmy go w zasadzie wszędzie, a na buty o takiej barwie nawet nie zwracałyśmy uwagi. I najważniejsze: żadna z nas nie podejrzewała nawet, że taka para znajduje się w garderobie Victorii Beckham.

Bo prawda jest taka, że tylko ona jest w stanie udźwignąć `ciężar` tak trudnego koloru. I uczynić z niego atut. Artystka nie tylko zachwyciła wszystkich odważnym wyborem, ale udowodniła, że szpilki w takim odcieniu pasują absolutnie do... wszystkiego!

A o jaki kolor chodzi? Nigdy nie zgadniecie. I nawet jak wam powiemy, to i tak nie uwierzycie, więc... o prostu to zobaczcie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak jest. Lila i błękit. To właśnie te dwa niełatwe dla butów kolory wylansowała niedawno Victoria Beckham. Nabrałyście ochoty na wypróbowanie tego trendu? Tak myślałyśmy, dlatego przygotowałyśmy dla was zestawienie bardzo podobnych modeli, ale w dostępnych dla nas  cenach.

>>>

 

 

 

Co Victoria Beckham ZAWSZE nosi w swojej torebce?

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Victoria Beckham udowadnia, że najbardziej kontrowersyjny kolor szpilek pasuje do wszystkiego!
Inne artykuły