3 najseksowniejsze trendy na jesień według Ani Skury! (WIDEO)

Co na ten sezon poleca najmodniej ubrana podróżniczka?

Anna Skura to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 175 000 osób, a nie mniejsze grono wiernie ogląda filmiki, które Skura wrzuca na swój kanał na YouTube.

W sieci znana jest bardziej jako WhatAnnaWears, bo taką nazwę nosi jej blog. To tam publikuje wpisy i fotki ze swojej działalności. Anna jest niezwykle aktywną kobietą. Jej pasją są podróże i bieganie, ale równoległym zainteresowaniem darzy modę. Dla wielu dziewczyn jej styl jest idealnym odzwierciedleniem kobiecości. Celebrytka prezentuje się jak prawdziwa gwiazda nie tylko w zwiewnych sukienkach z koronką. Atrakcyjnie wygląda także w trakcie survivalowych wypraw, na których nie ma dostępu do całego arsenału kosmetyków - na takich eskapadach rzadko kiedy jest dostęp do... łazienki.

W najnowszym, wrześniowym numerze COSMO obejrzycie przepiękną sesję zdjęciową z Anią w roli głównej. My tymczasem zdobyłyśmy dla was unikalne wideo nagrane na backstage'u, z którego dowiecie się jakie 3 trendy na jesień są według Skury zdecydowanie najseksowniejsze. Jesteśmy ciekawe czy podzielacie jej zdanie. My? Jak najbardziej!!!

>>>

 

Więcej we wrześniowym COSMO! Biegnijcie do kiosków!

 

 

 

 

 

 

 

źródło: Instagram (www.instagram.com/whatannawears)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 3 najseksowniejsze trendy na jesień według Ani Skury! (WIDEO)
Inne artykuły