Zanim kupisz kolejne jeansy z wysokim stanem, przeczytaj TO!

3 najważniejsze rzeczy, o których się nie mówi.

Od kilku sezonów są na samym  topie. Spodnie z wysokim stanem, bo o nich mowa, z kretesem zdetronizowały sprawujące dłuuugoletnie rządy biodrówki. Na szczęście jeansy odsłaniajace nie tylko pępek, ale także mało estetyczne boczki, odeszły już w niepamięć.

>>> 5 obciachowych trendów, które wracają w WIELKIM stylu!

 

Dziś nie wyobrażamy sobie nosić innych jak właśnie te z podwyższonym stanem. Co nie oznacza, że ich zakupy są czymś łatwym. Choć sklepowe półki uginają się od ciężaru zabudowanych spodni, znaleźć takie, z których będziemy zadowolone jest naprawdę trudno. Taki krój ma wiele zalet (największą jest to, że wysmukla i wydłuża sylwetkę), ale ma też dużo wad. Oto trzy aspekty, które przysparzają nam najwięcej problemów.

 

1. Skąd mieć pewność, że w spodniach, które chcemy kupić, będzie nam wygodnie siedzieć?

Ciężko mi zliczyć ile to już razy kupiłam te spodnie, w których dobrze wyglądałam w przebieralni. I to jest właśnie ten haczyk. W przymierzalni stoimy, i to przez chwilę. Jesteśmy w  stanie ocenić ogólne wrażenie oraz to czy spodnie przylegają do ciała. Ale rzeczywiste użytkowanie wygląda zupełnie inaczej. Większość z nas spędza minimum osiem godzin dziennie w pozycji siedzącej. Do tego dochodzi kilkurazowe  zwiększenie obwodu w talii (jedzenie, picie). Zwykle po godzinie jest nam już tak niewygodnie, że rozpinamy rozporek i wypuszczamy na wierzch koszulę. Ale nie musi tak być. Wystarczy kupić jeansy z dodatkiem lycry.

>>>

 

 

 

 

 

 

fot. Starstock

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Zanim kupisz kolejne jeansy z wysokim stanem, przeczytaj TO!
Inne artykuły