Tej jesieni redaktorki nie będą nosić innych butów niż te sneakersy

Po słynnych butach od Gucci przyszedł czas na kolejny model.

Sneakersy do naszych szafek na buty wbiły się przebojem już kilka dobrych sezonów temu. Na początku był to trend dość konrowersyjny, ale dziś nikogo już nie dziwi połączenie go nawet z bardzo elegancką sukienką. Sneakersy nie raz już odwiedziły światowe salony, były na niejednym Fashion Weeku. Kochają je blogerki i redaktorki najważniejszych modowych tytułów na świecie. My również dosyć szybko się do nich przekonałyśmy, głównie dlatego, że... są bardzo wygodne.

Od czasu kiedy na stałe weszły do naszego dress code'u, obserwujemy przeróżne następujące po sobie mody. Jeśli pamięć mnie nie myli, zaczęło się od New Balance'ów, potem był wielki boom na Adidas Superstar i Adidas Stam Smith, a ostatnio wszystkie fashionistki dumnie prezentowały na swoich kanałach adidasy od Gucci.

To raczej żadne zaskoczenie, że wraz z nadejściem kolejnego sezonu, witamy następny supermodny model. Obecnie edytorki z nieskrywanym uwielbieniem pozują w klasycznych Nike Cortez. Oczywiście mówimy tu o powrocie, bo klasyczne cortezy swój debiut miały w 1972 roku. Zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o igrzyskach olimpijskich. Dzisiaj nie kojarzymy ich już ze sportem, a już na pewno nie wyczynowym. Za to nie wyobrażamy sobie, by nie gościły w garderobach stylowych redaktorek!

 

 

>>>Zobaczcie jak one noszą klasyczne Nike Cortez!

 

 

 

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Tej jesieni redaktorki nie będą nosić innych butów niż te sneakersy
Inne artykuły