Wszystkie stylowe gwiazdy będą nosić jesienią ten trend!

My już wiemy o co chodzi!

Jeśli chodzi o trendy, gwiazdy są zawsze o krok do przodu. Jeśli nie wiesz co będzie modne w nadchodzącym sezonie, bacznie obserwuj w czym TERAZ chodzą gwiazdy. Możesz być więcej niż pewna, że już za kilka miesięcy my będziemy mieć w szafach dokładnie to samo. No, może z tą różnicą, że zamiast  w wersji od projektanta, to w sieciówkowym odpowiedniku. Musimy się wam przyznać, że poczyniłyśmy już pewne dochodzenie i wiemy, który trend będzie tej jesieni najmodniejszy. Przynajmniej w kwestii spodni.

Pamiętacie culotty? Tak, tak, to te luźne spodnie, które nosiłyśmy latem. Wygląda na to, że jesienią także nie będziemy zwoleniczkami rurek. Gwiazdy bowiem coraz częściej widziane są w bardzo luźnych i bardzo długich spodniach. Fason ten przylega za to w talii, aby całość nie była zbyt przytłaczająca. Spodnie z szeroką nogawką mają oprócz tego wysoki stan - również po to, by zrównoważyć proporcje.

W wide-leg'ach zakochały się już Jessica Alba, Jennifer Lopez, Vanessa Hadgens, Victoria Beckham i wiele, wiele innych.

Ponieważ chcemy drogie Czytelniczki, byście były pierwsze, przygotowałyśmy dla was zestawienie najciekawszych modeli z waszych ulubionych sieciówek, czyli Zary, H&M i MANGO. Najtańsza propozycja kosztuje mniej niż 120 PLN. Ruszajcie więc do sklepów!

>>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. www.imgclub.org

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Wszystkie stylowe gwiazdy będą nosić jesienią ten trend!
Inne artykuły