Hit sezonu: futrzane klapki! Jak je nosić?

Zobacz z czym zestawiają je pinterestowe fashionistki.

 

 

Zaczęło się całkiem niewinnie, od śmiesznych puszków przy butach - najczęściej w formie pomponów. Później Gucci wypuściło kultowy już model slippersów Princetown. I wtedy trend ten wypuścił się spod jakiejkolwiek kontroli i zaczął żyć własnym życiem - dosłownie. Fendi, Givenchy, a z marek sportowych - Puma, podarowały światu futrzane klapki. Puchaty materiał zainspirował projektantów tak bardzo, że postanowili uczynić z niego pełnoprawny element garderoby, a nie jedynie zabawny dodatek, a w zasadzie wstawkę.

 

 

 

W #FurSliders, bo pod tym hashtagiem należy szukać fotek, bardzo szybko zakochały się gwiazdy (m.in. Rihanna, Khloe Kardashian, Sara Richie i Gigi Hadid) i blogerki. A zaraz potem my. Na warszawskich ulicach co chwilę widzimy w nich jakąś dziewczynę i jesteśmy pewne, że  w waszych miejscowościach jest tak samo (a może same już je macie?). Nie ma dnia, by któraś z nas nie przyszła w nich do redakcji.

 

Futrzane klapki nie są najprostsze w stylizacji, bo bardzo łatwo można uzyskać dziwaczny efekt. Dobrze prezentują się z ubraniami klasycznymi - na zasadzie kontrastu. Owszem, same w sobie są kiczowate, ale od czego jest nasza kreatywność?! W końcu moda ma być przede wszystkim dobrą zabawą i nigdy nie powinno się podchodzić do niej (całkiem) na serio.

 

 

Zobaczcie najciekawsze looki z Pinteresta!>>>

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Hit sezonu: futrzane klapki! Jak je nosić?
Inne artykuły