Jak nosić sneakersy, jeżeli ich... NIE lubisz?

Byłaś pewna, że to nie są buty dla ciebie? Myliłaś się!

Też tak macie? Widzicie na ulicy świetnie ubraną dziewczynę, i macie ochotę natychmiast wrócić do domu i ubrać się tak samo. I... naprawdę to robicie - wracacie do domu i zakładacie na siebie coś bardzo podobnego. I jak? Patrzycie w lustro i chce wam się płakać. Właśnie tak wyglądałaby groteska, gdyby była człowiekiem. Ja mam tak bardzo często, szczególnie wtedy, kiedy częścią pożądanego looku są sneakersy. Moim zdaniem to buty więcej niż genialne. Uwielbiam podpatrywać jak noszą je inni. Ale ja? Mam z nimi problem. Pewnie dlatego, że nie przepadam za sportowym obuwiem. O wiele lepiej czuję się w butach skórzanych - są takie moje. A sneakersy? Zawsze czuję się w nich trochę jak w przebraniu.

 

Ale gdziekolwiek się nie obejrzę,  widzę w nich przynajmniej jedną osobę. Sneakersy są wszędzie. Rozejrzyjcie się. A nie mówiłam? Ma je dziewczyna siedząca na drugim końcu tramwaju, znajoma znajomej, którą właśnie widzicie po drugiej stronie ulicy, i ma je nawet wasza sąsiadka. W takich butach chodzi większość redaktorek BOSKIEJ i mogę się założyć że w waszej pracy lub szkole także każdego dnia spotykacie osoby zakochane w sportowych butach.

 

Życie bez sneakersów jest trudniejsze, i w pełni się pod tym podpisuję. Sneakersy sprawiają, że jakakolwiek stylizacja od razu wygląda lepiej. Ciężko wyobrazić sobie obuwie, które do eleganckiej sukienki pasowałoby bardziej. Szpilki to banał, poza tym można przedobrzyć i wyglądać `zbyt perfekcyjnie` - dla prawdziwej mody to zbrodnia!

 

Jestem pewna, że nie tylko ja (jeszcze!) nie przekonałam się do sneakersów. Jest nas więcej? Świetnie! Więc nie tylko dla siebie zrobiłam ten research. Zobaczcie co sprawi, że snekersy ze znienawidzonych butów staną się waszymi... ulubionymi!

 

 

 

 

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Jak nosić sneakersy, jeżeli ich... NIE lubisz?
Inne artykuły