8 inspiracji jak wyglądać modnie w deszczowy dzień (Nie, tym razem nie będzie ani słowa o Hunterach!)

W brzydką pogodę też można dobrze wyglądać!

Kiedy pogoda jest łaskawa, nie mamy najmniejszego problemu z doborem oryginalnej stylizacji. Doskonale wiemy jak się ubrać, by wyglądać interesująco, niebanalnie i atrakcyjnie. A co kiedy rano budzi nas dzwoniący o szyby deszcz? Nasza kreatywność automatycznie zapada w stan hibernacji. Brak nam pomysłu i ostatecznie wychodzimy z domu w zwykłych jeansach i t-shircie. Oczywiście, nie ma  w tym nic złego, ale same przyznacie, że taki outfit raczej nie wpływa pozytywnie na samopoczucie. Przypomnijcie sobie jak czujecie się, gdy zakładacie coś nieoczywistego - ulubioną sukienkę, obcasy czy koszulę z falbankami. Z pewnością zauważacie, że macie wtedy więcej energii i dobry humor. Dlaczego więc miałybyśmy odmawiać sobie tej przyjemności, tylko dlatego że... pada deszcz??!!!

Naprawdę, życie jest za krótkie, by ubierać sie nudno!

 

Przekonałyśmy was? Na pewno was przekonałyśmy, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że niełatwo jest tak nagle w deszczowy poranek wyjąć ze swojej szafy coś niebanalnego. Dlatego przygotowałyśmy dla was osiem pinterestowych inspiracji wraz z sieciówkowymi zamiennikami, które są teraz dostępne w naszych ulubionych sklepach. I na koniec, dajemy wam słowo, że nie będzie ani jednej wzmianki o Hunterach. W końcu ma być niebanalnie, a kultowe kalosze w mokry dzień to już po prostu must have!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 8 inspiracji jak wyglądać modnie w deszczowy dzień (Nie, tym razem nie będzie ani słowa o Hunterach!)
Inne artykuły