W tej sukience nie powinnaś pojawiać się w pracy (NIGDY)!

Jeśli nie chcesz zaliczyć wpadki, ten model zostaw sobie na weekend!

Odpowiedni ubiór do pracy? Niestety, kiedy nadchodzi lato zaczynają się schodki. Na dworze jest gorąco, mamy większą chęć odsłaniania ciała i noszenia przewiewnych i wygodnych sukienek. Jednak czy każda propozycja z naszej szafy nadaje się do założenia do miejsca pracy?

Zasada jest prosta i warto ją sobie wziąć do serca, żeby uniknąć wpadki i związanych z nią nieprzyjemności. Wszystkie sukienki, które odsłaniają zbyt dużo elementów biustonosza lub też wymagają jego brak, albo też założenia stanika bez ramiączek lub też co gorzej z silikonowymi ramiączkami w godzinach pracy pozostają w naszej szafie. Szczególnie unikamy modnych w tym sezonie sukienek off the shoulder, czyli odsłaniające ramiona lub też takich, które asymetryczne odsłaniające tylko jedno ramię. Szczególnie te modele zostawiamy sobie na weekendowe spotkania z przyjaciółmi lub też wieczorne spotkania po pracy. Odpadają też te zapinane na szyi, czy też te na cienkich ramiączkach - odsłonięte ramiona nie wchodzą w grę. Musimy również pamiętać o odpowiedniej długości - najkrótsza z możliwych wersji to ta sięgająca minimalnie przed kolano.

Oto kilka propozycji letnich sukienek, które pozwolą wam również w miejscu pracy wyglądać nie tylko profesjonalnie, ale również modnie. Sprawdźcie nasze propozycje!

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: W tej sukience nie powinnaś pojawiać się w pracy (NIGDY)!
Inne artykuły