Zwróć uwagę na ten szczegół, a będziesz wiedziała, czy buty będą wygodne!

Liczy się zupełnie inna długość niż obcas!

Nawet nie będziemy liczyć ile razy w życiu stałyśmy w sklepie z butami przed jakąś piękną parą i zastanawiałyśmy czy te cudeńka będą także praktycze. Czyli, najprościej mówiąc, wygodne. Zaożymy się, że wy macie podobnie. Najczęściej dotyczy to butów na obcasie. No bo jaka to przyjemność cierpieć cały dzień? Żadna. A kiedy szpilki nie były tanie, jesteśmy nie tylko obolałe, ale i wściekłe. Ach, gdyby można było już sklepie ocenić czy dana para będzie na służyć... Nooo toooo, mamy dobrą wiadomość! To już nie jest marzenie!

Wiedza, którą zaraz się z wami podzielimy jest przydatna z jeszcze jednego powodu. Coraz częściej robimy zakupy przez internet. W przypadku ubrań i butów nie mamy możliwości przymierzyć. Spokojnie! Ten trik sprawdza się także w przypadku zakupów online.

Wystarczy, że... do stacjonarnego sklepu pójdziesz z linijką, a jeśli będziesz kupować szpilki (ta zasada dotyczy tylko i wyłącznie butów na obcasie)  przez internet, zapytasz się sprzedawcy ile wynosi odległość pomiędzy palcami a piętą.

 

Jeżeli odległość wynosi mniej niż 3 cm, prawdopodobieństwo, że buty nie będą wygodne jest duże. Wszystko przez to, że w takim fasonie, ciężar ciała przenoszony jest na palce. Na linijce widzisz cyfrę 3 lub jeszcze większą wartość? Kupuj buty bez obaw!

 

A żeby jeszcze skuteczniej przekonać was do noszenia szpilek, zebrałyśmy dla was kilka Pinterestowych inspiracji! Znajdziecie też pradnik jak przyzwyczaić się do chodzenia w butach na wysokim obcasie i nie odczuwać słynnego dyskomfortu.

 

 

 

 

>>>Oto nowa polska WAG! Który piłkarz się zaręczył?

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Pinterest

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Zwróć uwagę na ten szczegół, a będziesz wiedziała, czy buty będą wygodne!
Inne artykuły