Off The Shoulder! Sprawdź, co upolować na przecenach!

Tego lata to jeden z najmodniejszy trendów, zobacz jak go nosić!

Odkryte ramiona to hit tegorocznych wakacji. Ten trend szybko nie zejdzie ze sceny, więc koniecznie przygotuj odpowiednio swoją garderobę. Szczególnie, że okres wyprzedaży wciąż trwa. Postaw na sukienki, cienkie koszule i bluzki odsłaniające ramiona!

Sukienki z odkrytymi ramionami to trend, który w tym sezonie pokochały kobiety. W wersji casualowej świetnie prezentują się ze sportowymi butami, zaś na wieczorne wyjścia połącz je z sandałkami na szpilce. Tego lata bluzki i koszule z długim rękawem zyskały szerokie ramiączka oraz wycięcia od barków aż po łokcie, które silnie eksponują przedramiona i plecy! Takie rozwiązania najlepiej sprawdzą się z jeansami, czy też sandałami.

Opalone ramiona mogą stać się jednym z najbardziej atrakcyjnych fragmentów kobiecego ciała. Trend ten, tak niezwykle popularny tego lata, zostanie jeszcze z nami na długo! Dlatego też bez wahania możesz zainwestować w propozycje, które znajdziesz na trwających jeszcze wyprzedażach. Również w nowych kolekcjach pojawiają się koszule, bluzki i sukienki z odsłoniętymi ramionami w roli głównej. Zobacz nasze propozycje!

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Off The Shoulder! Sprawdź, co upolować na przecenach!
Inne artykuły