NAJBRZYDSZE modowe trendy, które kiedykolwiek widziałyśmy!

Kto zaprojektował coś takiego?!

Jaka jest główna funkcja mody? Powinna być przede wszystkim pragmatyczna czy może jednak liczą się wyłącznie względy estetyczne? Często się nad tym zastanawiamy, gdy obserwujemy zmieniającą się branżę fashion, która czasami sięga granic absurdu. Weźmy np. projekt Balenciagi, o którym pisałyśmy niedawno - czyli torebkę za 4 tyś. złotych przypominającą zwykłą relamówkę. Skąd to się bierze? Z wzzechobcenego dążenia do minimalizmu? A może z chęci zwrócenia na siebie uwagi? W końcu, dóbr materialnych (także tych luksusowych) jest coraz więcej. Marki prześcigają się więc w pomysłach na to, jak pozyskać klientów. 

Zaraz przekonacie się jednak, że Balenciaga wcale nie zdecydowała się na najbardziej ekstremalne rozwiązanie. Bo choć niekiedy projektanci premium każą płacić sobie krocie za rzeczy, które nie są tego absolutnie warte, w Internecie aż roi się od tanich projektów, które nie spełniają żadnej funkcji - nie są modne, nie ułatwiają w żaden sposób życia, a na dodatek prezentują się koszmarnie. Nie mamy pojęcia, kto je zaprojektował ani po co to zrobił. Nie sądzimy bowiem, aby istniał na nie popyt. Zresztą, same to oceńcie, zaglądając do naszej galerii.

Znajdziecie tutaj szpilki przypominające gołębie, czółenka niczym kopyta, legginsy imitujące mięśnie i wiele, wiele innych smaczków...

Którego z nich NIGDY byście nie założyły? Nasz typ znajduję się przedostatniej podstronie!

 

 

https://www.instagram.com/brooksybradshaw/

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: NAJBRZYDSZE modowe trendy, które kiedykolwiek widziałyśmy!
Inne artykuły