Kultowe materace-flamingi nareszcie w Polsce! W Rossmannie kupicie je teraz za 29,99 PLN!

Ulubione materace blogerek i topmodelek wreszcie są u nas dostępne. Rossmann wyszedł z promocją roku! Teraz każda z nas będzie mogła poczuć się jak it-girl na luksusowych wakacjach!

Kendall Jenner lansowała się z nim kilka dni temu na swoim Instagramie. Miranda Kerr pływa na nim w swoim prywatnym basenie w Malibu. Jessica Mercedes zabrała go na wakacje do Chorwacji, a Kasia Tusk relaksowała się na nim w Toskanii. Materac-flaming, bo o nim rzecz jasna mowa, już od kilku sezonów jest przedmiotem największego pożądania wśród fashionistek. Niestety do tej pory był u nas bardzo słabo dostępny, a wysyłka z zagranicy kosztowała często więcej niż sama zabawka. Na szczęście teraz, za sprawą Rossmanna każda z nas może stać się posiadaczką kultowego flaminga! Popularna drogeria zorganizowała niezwykłą promocję, i instagramowy materac do pływania kupicie za mniej niż 30 złotych! Oferta obejumuje także inne modele - nie mniej słynnego jednorożca, a także dwa pozostałe. Jakie? Zobaczcie same! Tylko... szybko, szybko! Jesteśmy więcej niż pewne, że akcja okaże się gorętsza niż pamiętne croscy z Lidla.

 

 

 

 

 

 

 

fot. redakcja

źródła: Instagram (www.instagram.com/jemerced, www.instagram.com/makelifeeasier_pl, www.instagram.com/kendalljenner), http://www.rossmann.pl, http://www.harpersbazaar.com

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Kultowe materace-flamingi nareszcie w Polsce! W Rossmannie kupicie je teraz za 29,99 PLN!
Inne artykuły