Margaret zdradza tajemnice swojej przyjaźni!

Co połączyło ją i jej przyjaciółkę Hannę? Będziecie zaskoczone!

Kiedy zapytaliśmy Margaret o jej najlepszą przyjaciółkę  - nie zawahała się nawet sekundy natychmiast wskazując Hannę. I tak kilka tygodni później Hanna wylądowała w Warszawie. Dowiedzieliśmy się od dziewczyn, dlaczego płakały, kiedy się poznały i co najbardziej lubią robić w wolnym czasie. Zapytaliśmy także, co lubią w modzie i co mają w swojej garderobie. Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie na kanale YouTube Deichmann.pl  albo w poniższym filmiku....

 

 

 

Kiedy dziewczyny się poznały, dużym zaskoczeniem okazała się historia o …  suszarce. Okazało się, że ma ona dla nich obu działanie niemalże terapeutyczne - jej ciepło i dźwięk uspokajają, jak nic innego. Suszenie działa w każdej sytuacji - kiedy jest super dobrze ale także, kiedy jest się zdołowanym. A ponieważ najlepiej rządzą dziewczyny z suszarkami, Hanna i Margaret zazwyczaj suszą się oglądając razem serial Friends, którego, jak mówią,  obie są psychofankami. 

 Tosia została najlepszą przyjaciółką  Margaret i Hanny. Jak mówi Hanna, Tosia jest specjalna. Zdarzało jej się zostawać u Hanny pod opieką, a nawet chodzić z nią do pracy. Kiedyś wzięła udział w prawdziwej sesji zdjęciowej: grała kolejno rolę barmanki, pianistki i klientki zostawiającej duży napiwek. Słodka ta Tosia. W sekrecie dziewczyny zdradziły nam, że czasem nazywają ją Grażyną.  W trójkę dziewczyny rządzą jakby bardziej.

 

Dodaj komentarz do galerii: Margaret zdradza tajemnice swojej przyjaźni!

Czytaj także

Inne artykuły