7 sytuacji, kiedy nie powinnaś zakładać stringów

Poznajcie też szokującą prawdę na temat wkładek higienicznych.

Stringi to ten rodzaj bielizny, który albo się kocha albo nienawidzi. Jeśli jesteś ich zwolenniczką, dowiedz się kiedy bezwględnie powinnaś założyć... zwykłe, zabudowane majtki. Lekarze alarmują, że stringi nie mają pozytywnego wpływu na nasze zdrowie. Nie zasłaniają wrażliwych okolic skutecznie. Konsekwencje mogą być naprawdę groźne! Paseczek między pośladkami jest tak cienki, że bez probemu przemieszcza się przy najmniejszym nawet ruchu. A wraz z nim bakterie znajdujące się na odbycie zostają przenoszone na srom. Staraj się więc unikać noszenia stringów, a w tych 7 przypadkach po prostu z nich zrezygnuj! Oto sytuacje, w których decydowanie się na tego typu bieliznę jest narażaniem swojego zdrowia na poważne niebezpieczeństwo:

 

 

1. Jesteś podatna na zakażenia pochwy

Jeśli cyklicznie zapadasz na tę dolegliwość, zrezygnuj ze stringów. Twoja okolica intymna wymaga szczególnej higieny!

 

2. Lubisz mini

Któtkie spódniczki często goszczą na twoich nogach? Świetnie, są bardzo modne i pięknie podkreślają twoje zgrabne atuty. Pamiętaj jednak, by wtedy kiedy zakładasz mini, nie wybierać już stringów. Nie możesz pozbawiać się ochrony!

 

3. Zmieniasz tampony za rzadko

Każdej z nas zdarza się od czasu do czasu `przetrzymać` tampon - nie zawsze mamy możliwość zmiany sanitariów. Jest to jednak bardzo niezdrowe i nie powinnyśmy dopuszczać do takiej sytuacji zbyt często. A jeśli wiesz, że danego dnia nie będziesz mogła wymieniać tamponów z pożądaną częstotliwością, przynajmniej załóż pełne majtki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. iStock

Dodaj komentarz do galerii: 7 sytuacji, kiedy nie powinnaś zakładać stringów

Czytaj także

Inne artykuły