Metaliczna spódnica. Jak ją nosić? Gdzie znajdziemy najciekawsze modele?

Plisy, brokat, cekiny. Nieważne, bo cel jest jeden: ma się błyszczeć!

Jeśli chodzi o aktualne to trendy, to mamy do powiedzenia tylko jedno: metaliczna spódnica! Jej zadanie to błyszczeć - i już nie tylko w świetle reflektorów wieczornych lamp, ale także, a właściwie przede wszystkim, w świetle promieni słonecznych. Tak, tak - mieniące się spódnice nosimy teraz w dzień! Zapomnij jednak o łączeniu jej z eleganckimi elementami. Szał na połyskujące spódnice jest tak wielki, dlatego, że to z casualowymi dodatkami wygląda tak zjawiskowo. Nie ma znaczenia czy wybierzesz cekiny, brokat, czy też plisy. Nieważna też jest długość - modne są wszystkie fasony, od mini po maxi!

Metaliczne spódnice zestawiamy z trampkami, sneakersami, oversize'owymi swetrami, ramoneskami. Szukasz inspiracji? Proszę bardzo, oto one! Nie wiesz, gdzie szukać najmodniejszej spódnicy w tym sezonie? O przeglądzie też pomyślałyśmy - w końcu po to właśnie jesteśmy!

Poznajcie więc 5 sposobów stylizacji metalicznej spódnicy wraz z wygodnym zestawieniem aktualnej oferty naszych ulubionych sieciówek.

 

 

 

 

 

 

 

fot. whowhatwear

Dodaj komentarz do galerii: Metaliczna spódnica. Jak ją nosić? Gdzie znajdziemy najciekawsze modele?

Czytaj także

Inne artykuły