Trend alert: brokatowe skarpetki (Jak je nosić i gdzie znaleźć?)

Wylansowały je it-girls, teraz czas na nas!

Dosłownie już po paru dniach od porzucenia zimowych butów, na ulicach pojawiły się one. Jak grzyby po deszczu. Brokatowe skarpetki! W tym sezonie to one wysuwają się przed szereg, to one mają zwracać uwagę - obuwie w tym okresie musi zadowolić się rolą drugoplanową.

Z pewnością i wy zauważyłyście, że trend ten staje się coraz bardziej widoczny. Ja obserwuję go niemalże codziennie - i to na zupełnie nieznanych mi przechodniach, dlatego też nie miałam żadnych wątpliwości, że musi znaleźć swoje miejsce na BOSKIEJ. Tym bardziej, że nie należy do najprostszych. Przede wszystkim, zaadresowany jest do dziewczyn odważnych, lubiących i nie bojących się eksperymentować. Skarpetki są raczej tym elementem garderoby, który normalnie  jest zakryty, a tutaj ma grać pierwsze skrzypce. Rozumiem te obawy.

Ale jednocześnie nakłaniam was do tego, byście kupiły choć jedną parę - poniżej dowiecie się gdzie i za ile znajdziecie najfajniejsze modele, i spróbowały. Ten trend to świetna zabawa - mody nigdy nie należy traktować na serio! Stąd też w naszym zestawieniu znalazły się skarpetki z motywem... jednorożca. Widzimy je do klasycznych mokasynów, czarnej spódnicy mini, białej oversize'owej  koszuli i długiej marynarki. Zobaczcie nasze pozostałe propozycje i koniecznie zainspirujcie się lookami prosto z Pinteresta i Instagrama, które specjalnie dla was zebrałyśmy (galeria na kolejnych podstronach)! Właśnie tak noszą brokatowe skarpetki największe światowe fashionistki, a od kogo się uczyć, jak właśnie nie od nich?!

 

Szał na #glittersocks  nabiera naprawdę imponujących rozmiarów!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. https://kena.com, http://www.topshop.com, http://www.stories.com, http://www.cosstores.com, http://kabak.com.pl/

 

Dodaj komentarz do galerii: Trend alert: brokatowe skarpetki (Jak je nosić i gdzie znaleźć?)

Czytaj także

Inne artykuły