Przegląd modnych płaszczy przeciwdeszczowych! (Idealne na wiosnę!)

Styl uliczny zagościł w dobrze znanych nam sklepach. Kupując w sieciówkach, też można wyglądać jak zagraniczna it-girl!

Moda zatoczyła koło. Przeciwdeszczowe płaszczyki, które nosiły największe fashionistki w latach 60. znów są bardzo modne. W czasie ostatniego Fashion Weeka mogłyśmy oglądać je niemal na każdej ulicy, na której grasowali fotoreporterzy i paparazzi. Sztormiaki świetnie wpisują się w street style, dlatego też it-girl tak szybko je pokochały. Są plastikowe, często połyskujące niczym syrenie łuski, ale nawiązanie do kiczu jest w tym przypadku celowe i zamierzone.

W tym roku przezroczyste płaszcze nosimy nietypowo, bo  n a  trencze lub  n a  topy odsłaniające brzuch. To trend dla odważnych i lubiących eksperymentować. Nie bój się nim trochę pobawić. Uczyń z niego główny akcent stylizacji. Nie traktuj płaszcza tylko jako ochrony przed wilgocią. Płaszcze przeciwdeszczowe tylko w nazwie mają funkcję użytkową. Teraz są modne bez względu na aurę. Mówiąc wprost: to absolutny must have tego sezonu!

 

Z tej okazji przygotowałyśmy mały przegląd. Zobaczcie gdzie znajdziecie modele łudząco podobne do tych, które gościły na ulicach ostatniego Fashion Weeka!

 

 

 

 

fot. whowhatwear

Dodaj komentarz do galerii: Przegląd modnych płaszczy przeciwdeszczowych! (Idealne na wiosnę!)

Czytaj także

Inne artykuły