Przegląd torebek na wiosnę

Sprawdź najciekawsze modele!

Każda kobieta posiada w swojej kolekcji kilka torebek. To dodatek, który potrafi nadać wyrazu całej stylizacji. Różne formy, kolory i materiały, z których są zrobione sprawiają, że trafiają w gusta każdej z nas. Sieciówki, zainspirowane torebkami prezentowanymi na wybiegach, oferują nam naprawdę ciekawe modele, które same z chęcią kupimy i będziemy nosiły tej wiosny.

Prawdziwą sztuką jest wybranie torebki, która będzie idealnym uzupełnieniem stylizacji i nie odwróci uwagi od całej reszty stroju. Dlatego lepiej, żebyś zdecydowała się na taką, która będzie dość klasyczna i uniwersalna. Wtedy dużo chętniej sięgniesz po taką torebkę na co dzień. Nie bój się postawić na kolor. Piękne, pastelowe barwy są kobiece i przede wszystkim idealne na wiosnę! 

Ważna też jest jakość materiału, z jakiego wykonana jest torba. Zwracaj uwagę na z pozoru nieistotne detale oraz szwy, aby mieć pewność, że posłuży ci ona na długi czas i nie zepsuje się po kilku użyciach. Sprawdź też, czy jest pojemna i jaka jest jej waga. To ważne, ponieważ wkładając do niej mnóstwo rzeczy, od jej noszenia może zacząć boleć cię kręgosłup.

Wspólnie wybrałyśmy kilka torebek, które trafią w gust każdej kobiety. Na naszej liście znajdują się klasyki oraz trochę bardziej ekstrawaganckie modele. Moda to zabawa, dlatego nie ograniczaj się wyłącznie do jednego rodzaju toreb, które nosisz. Eksperymentuj z nowościami i wybierz coś, co będzie dopasowane idealnie do twojego stylu. Poznaj naszą listę i zainspiruj się naszymi wyborami. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!

 

 

fot. iStock

Dodaj komentarz do galerii: Przegląd torebek na wiosnę

Czytaj także

Inne artykuły