Prześwietlamy styl Włoszek! W czym tkwi jego sekret?

Włoszki stworzyły swój niepowtarzalny styl z siedmiu elementów. Jakich?

Nie tylko Paryżanki uznawane są za największe fashionistki na świecie. Włoszki to przedstawicielki drugiej nacji, która w kwestii mody ma bardzo dużo do powiedzenia. I tak jak Francuzki słyną z delikatności i pozornej niedbałości tak Włoszki... są ich całkowitym przeciwieństwem. Być może ma na to wpływ ich temperament - są energiczne, ekspresywne i lubią być w centrum uwagi. Przykuwają ją także swoim wyglądem. Wiele można powiedzieć o ich stylu, ale na pewno nie to, że jest minimalistyczny. Co więc się na niego składa? Oto siedem elementów, z których Włoszki uczyniły swój znak rozpoznawczy!

 

 

 

 

1. Spektakularne szpilki

Im bardziej oryginalne, tym lepiej. Włoszki kochają ekscentryczne obuwie - wielobarwne, krzykliwe, połyskujące. Cel jest jeden: buty mają przyciągać uwagę, a bardzo często stanowią wręcz główny akcent stylizacji.

 

2. Jasne kolory ubrań

Włoszki reprezentują ciepły, oliwkowy typ urody. Mają ciemną karnację i ciemne włosy. Uwypuklają te atuty, dobierając ubrania w jasnych, kontrastujących barwach. Szczególnie ukochały sobie kolor żółty. Jest on energetyczny - dokładni taki, jaki jest charakter Włoszek.

 

 

 

fot. whowhatwear

Dodaj komentarz do galerii: Prześwietlamy styl Włoszek! W czym tkwi jego sekret?

Czytaj także

Inne artykuły