5 ubrań i dodatków, które NATYCHMIAST czynią cię bardziej atrakcyjną!

W sam raz na ważne spotkanie z wymarzonym partnerem.

Ubrania i dodatki mogą zdziałać cuda. Naprawdę! Odpowiednio dobrane sprawiają, że nogi stają się szczuplejsze, talia węższa, a brzuch bardziej płaski. Ponadto, istnieją również takie trendy, które dodają nam seksapilu. Po prostu! Warto je znać. Nawet jeśli nie nosisz ich na co dzień, zdarzają się sytuacje, w których chcemy poczuć się bardziej atrakcyjnie. Mowa, rzecz jasna, o pierwszej randce, imprezie, na której znajduje się mnóstwo potencjalnych partnerów, z którymi mogłabyś wybrać się na randkę czy jakiejkolwiek innej sytuacji, w której chcesz poczuć się pewniej we własnej skórze.

Mówi się, że osoby, które nie mają problemów z samooceną, mogłyby wyjść w worku na głowie na ulicę, a i tak prezentowałyby się dobrze i czułyby się wspaniale. Nie do końca jednak się z tym zgadzamy. Bo choć moda zaczyna się pod ubraniem, w głowiezadbany strój, staranny makijaż  czy nawet nowy ciuch poprawiają samopoczucie. Dlatego właśnie pragniemy zaprezentować wam krótką listę tych elementów garderoby, które mają w tym swój udział. 

 

1. Sukienka lub bluzka bez ramion

Hit ostatniego lata, który powraca także w tym sezonie. Dzięki odkrytym ramionom wyglądasz dziewczęco i romantycznie, a przy tym pokazujesz odrobinę ciała w naprawdę subtelny sposób. Do tak wyciętej bluzki czy sukienki wystarczy dobrać bardzo klasyczny dół, aby wyglądać szykownie. Prosto, PIĘKNIE i przyjemnie.

>>>

 

www.instagram.com/kenzas

 

Dodaj komentarz do galerii: 5 ubrań i dodatków, które NATYCHMIAST czynią cię bardziej atrakcyjną!

Czytaj także

Inne artykuły