Hit sezonu: GORSETY! Jak je nosić?

Podpowiadają: gwiazdy i blogerki!

Nasze praprababki męczyły się w nich całe życie. Nasze prababki poświęciły je, aby kobiety wreszcie mogły je zrzucić. A my uczyniłyśmy z nich najgorętszy trend sezonu. Gorsety, bo o nich mowa, powracają - ale nie po to, by znów krępować ciało pod ubraniem. Teraz nosimy je, podobnie jak swego czasu bieliznę, na wierzchu! Gorsety mają być nie tyle widoczne, co stanowić główny akcent stylizacji! Wiążemy je więc na sukienki, spódnice, spodnie, t-shirty, a nawet na marynarki czy trencze! Moda na gorsety już teraz jest obecna na ulicach najważniejszych stolic świata, a już za chwilę dotrze także na nasze. Nie jest to propozycja dla każdej z nas, ale z pewnością przypadnie do gustu eksperymentatorkom, miłośniczkom trendów i stylu zagranicznych blogerek. Ale nie tylko one lansują noszenie skórzanych pasów lub wiązanych na sznurek obcisłych topów - gorsety widoczne są także na ściankach i codziennych stylizacjach gwiazd. Zakochały się z nim między innymi: Gigi Hadid, Kendall i Kylie Jenner i wiele, wiele innych.

Kto będzie wyglądał w gorsetach najkorzystniej? Tradycyjnie, osoby szczupłe, ale właścicielki rozmiarów 38-42, także powinny wziąć pod uwagę kupno najmodniejszego dodatku tego sezonu. Pamiętajmy, że choć współczesne gorsety nie mają funkcji użytkowej - nie krępują sylwetki i ruchów, oddycha się w nich całkowicie komfortowo, to wyszczuplać będą zawsze.

Oto kilka wskazówek jak je nosić, oczywiście w formie inspiracyjnej galerii! Zobacz jak robią to prawdziwe fashionistki!

 

 

 

 

 

 

fot. zara.com

Dodaj komentarz do galerii: Hit sezonu: GORSETY! Jak je nosić?

Czytaj także

Inne artykuły