Jak przekonać się do jeansów z wysokim stanem?

Cały czas nie do końca je 'rozumiesz'? Teraz wreszcie się to zmieni!

Jeansy z wysokim stanem są nieco kontrowersyjne. Większość z nas nosiła do tej pory jak nie biodrówki, to spodnie z 'normalnym' stanem. To dlatego ten podwyższony wywołuje w nas mieszane uczucia i nie wszystkie tak chętnie zmieniamy zawartość swojej szafy. Nie pasuje nam obszar wokół kroku czy nieco spłaszczone pośladki. Również wysokość, w której znajduje się pas, jest dla nas dziwna.

Choć mnie do spodni z wysokim stanem nie trzeba było namawiać, doskonale rozumiem te z was, które do tej pory mają obawy. Pamiętam kiedy po wielu, wielu latach autorytarnych rządów dzwonów, w sklepach pojawiły się rurki. Wydawało mi się wtedy (ba! byłam pewna), że nigdy, ale to nigdy  się do nich nie przekonam. Miałam wrażenie, że nogi nie wyglądają w nich korzystnie (a przecież w żadnych innych spodniach nie wyglądają lepiej). Nie podobały mi się w nich nogi - jak 'patyki'. Powiedzenie, ze przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka w pełni oddaje nasz stosunek także do spodni  z wysokim stanem.

Niewątpliwie największą ich zaletą jest to, że optycznie wydłużają nogi i wyszczuplają całą sylwetkę - wyglądamy w nich na szczuplejsze, zgrabniejsze i wyższe. Powiększają też optycznie pupę  (to przekona te z was, które swoją naturalną uważają za niezbyt atrakcyjną). Mam dla was więcej argumentów za ich noszeniem. Wszystkie znalazłam na Instagramie. Zobaczcie koniecznie, a na pewno w końcu polubicie jeansy, jakie noszono w latach 70. i 80.!

 

 

 

 

 

źródło: Instagram (www.instagram.com/stylesightworldwide)

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Jak przekonać się do jeansów z wysokim stanem?
Inne artykuły