Chcesz, by 2017 był dla ciebie szczęśliwy? Musisz więc zwracać szczególną uwagę na TĘ część garderoby!

strona 1 z 10

Masz już taką? Nie możesz dopuścić do tego, by była zniszczona lub brzydka!

Jesteśmy na samym początku 2017 roku. Większość z  nas podejmuje właśnie swoje postanowienia, ale wszyscy, bez wyjątku, życzą sobie, by ten rok był dla nich szczęśliwy. Szczęście jednak rzadko kiedy przychodzi do nas samo, najczęściej trzeba mu pomóc. Jak głosi znane powiedzenie: Marzenia nie spełniają się dopóki im na to nie pozwolimy. Czasami to my sami sabotujemy własne poczucie komfortu i spełnienia. Bo chyba tym właśnie jest szczęście, prawda?

Sukces jest łatwiej osiągalny, jeśli wykażemy, że nam na nim zależy. Ale co zrobić, by wiedzieli o tym także inni? To proste, wystarczy... o siebie dbać. Tak, tak, regularna pielęgnacja, dbałość o garderobę i schludność naszego wyglądu jest znakiem, że jesteśmy zwarci i dobrze zorganizowani. Poza tym świadomość, że wygląda się porządnie, przekłada się na nasze samopoczucie. Przypomnij sobie jak się czujesz kiedy chodzisz po domu bez makijażu, z brudnymi włosami i w rozciągniętym dresie. A teraz przywołaj to, co czujesz w środku, gdy masz świeżo umyte i ułożone włosy, czystą cerę, delikatny makijaż, perfumy i ładne ubranie. W której sytuacji łatwiej byłoby ci zrobić coś konstruktywnego? W której masz więcej zapału i inwencji?

Pamiętaj jednak, że ważne jest nie tylko to, co na wierzchu. Na nasze dobre samopoczucie ma wpływ także to, co nie jest widoczne. I tutaj wyjątkowo nie mamy na myśli duszy, ale... bieliznę! Nigdy nie będziesz czuła się swobodnie kiedy nawet pod przepięknym i markowym ubraniem będziesz miała na sobie brzydki stanik czy podarte majtki. Co ciekawe, elegancka bielizna nie zepsuje nam humoru, jeżeli nasz główny outfit nie będzie do końca idealny. Sama zobacz jaką ma moc!

Bielizna już od dawna nie jest tylko pragmatyczna. Najmodniejsze staniki nosi się w taki sposób, aby były częściowo widoczne! Nie tylko koronki powinny na stałe zagościć w twojej szafie. Równie zmysłowa jest bielizna uszyta z tiulu czy... weluru. Figlarne dziurki, kropeczki czy kokardki także dodadzą seksapilu i zwiększą poczucie atrakcyjności!

 

Zobacz jakie fasony będą totalnym hitem w 2017!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. iStock

Dodaj komentarz do galerii: Chcesz, by 2017 był dla ciebie szczęśliwy? Musisz więc zwracać szczególną uwagę na TĘ część garderoby!

Czytaj także

Inne artykuły