Ten kontrowersyjny fason stanika prawdopodobnie powróci w 2017 roku!

Winić za to można ostatni pokaz Victoria`s Secret.

Jaka bielizna przyciągała zarówno uwagę mężczyzn, jak i kobiet w ostatnim czasie? To proste! Koronkowa, bez żadnych usztywnień. Po prostu delikatna, piękna i zmysłowa! Taki fason można było kupić wszędzie - zarówno w popularnych sieciówkach, jak i u projektantów - także tych polskich. Kobiety pokochały takie rozwiązanie za wygodę i prawdziwie estetyczny efekt. Nawet mały biust w takim staniku prezentuje się zmysłowo, choć trzeba przyznać, że w przeciwieństwie do innych modeli - nie dodaje on ani centymetra objętości. I to może właśnie dlatego guru świata mody zwiastują w nadchodzącym roku powrót stanika typu... push-up!

Czytaj także: Faceci zdradzają, jakiej kobiecej bielizny NIE ZNOSZĄ!

Zaskoczone? Mężczyźni od zawsze się śmieją, że taka bielizna to takie nasze małe, kobiece oszustwo. My, zaś, zgodnie uważamy, że dodaje ona seksapilu i pewności siebie. Dlatego choć ostatnio na jakiś czas ją zdradziłyśmy, chętnie wrócimy choć w pewnych momentach do jej noszenia. W końcu, dzięki niej dekolt od razu staje się dużo głębszy i po prostu bardziej kuszący!

Szczególnie że takie przepowiednie wygłasza choćby dyrektor kreatywna Agent Provocateur, Sarah Shotton. Według projektantki push-up`y znów powrócą do łask ze względu na ciągłe zainteresowanie latami 90., kiedy to staniki mocno podnoszące i uwydatniające biust były naprawdę modne. W 2017 roku będą one jednak nieco bardziej... unowocześnione! Stella Maxwell, jedna z naszych ulubionych modelek potwierdziła także te domniemania. Rzecz jasna, jest to również tylko subiektywna opinia, ale naszym zdaniem dość trafna, dlatego ją przytaczamy - Kocham bieliznę tego typy, wygląda naprawdę wspaniale. Ktoś, kto tak nie uważa, zwyczajnie kłamie. Piersi wyglądają w takim staniku po prostu najlepiej!

 

Zamierzacie poddać się temu trendowi, czy zostaniecie wierne koronce i braku jakichikolwiek usztywnień?

 

 

 

fot. www.instagram.com/stellamaxwell

 

Dodaj komentarz do galerii: Ten kontrowersyjny fason stanika prawdopodobnie powróci w 2017 roku!

Czytaj także

Inne artykuły