Nowe perfumy BOHOBOCO dostarczają niesamowitych wrażeń! Przede wszystkim... zachwycają!

BOHOBOCO to wyjątkowa marka modowa stworzona przez duet polskich projektantów - Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lach. Tworzą oni kolekcje, które są mieszanką stylów najważniejszych stolic mody – Nowego Jorku, Londynu, Mediolanu i Paryża. Podstawą ich projektów jest nowoczesna konstrukcja, najlepsze tkaniny i ponadczasowa kolorystyka.

Moda to ich pasja … ale nie jedyna. Od zawsze ich marzeniem było stworzenie perfum dla kobiety, który podkreśli jej siłę, osobowość i piękno. Tak powstał BOHOBOCO No 1, który finalnie spodobał się zarówno kobietom jak i mężczyznom.
Perfumy okazały się sukcesem i… apetyt projektantów na tworzenie zapachów urósł.

„Dwa lata temu zaczął się magiczny proces tworzenia – mówi Michał Gilbert Lach. Miejscem, w którym powstała podstawa serii naszych zapachów była… kuchnia.  To w niej całymi godzinami trwało mieszanie przypraw, ziół, olejków, skórek owocowych i kwiatów. Było w tym wiele skrajnych emocji, które pomogły w stworzeniu jasnej koncepcji.” Aby poszczególne kompozycje zamieniły się w unikatowe perfumy projektanci wyjechali to zagłębia przemysłu perfumeryjnego na południu Francji. W mieście Grasse mieszczącym się niedaleko Nicei i Monaco… w fabryce z ponad 200 letnim
doświadczeniem powstała seria 8 wyjątkowych zapachów. „Pod czujnym okiem wybitnych perfumiarzy, w tym mistrza Gerarda Anthony’ego, nasza wizja i marzenia stały się rzeczywistością – mówi Kamil Owczarek. Bardzo ważne jest również to, iż zaperfumowanie naszych zapachów wynosi około 25% co czyni je luksusowymi. Taki właśnie był nasz cel.” Oprawą tych wyjątkowych perfum stał się zaprojektowany przez duet flakon ze szkła najwyższej jakości, zamykany drewnianym korkiem i pokryty aksamitem. Dzięki energii, sile charakterów oraz wierze, że wszystko jest możliwe projektanci Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach stworzyli produkt unikalny i na najwyższym światowym poziomie … coś czego w Polsce jeszcze nie było.

„Zapominając o tym wszystkim co nas otacza. Skupiamy się wyłącznie na tym co jest w nas, a czego nie da się wyrazić w inny sposób. Różnorodna paleta osobowości, nieprzebrane odcienie emocji, unikatowe tekstury ekspresji. Zajmujemy tym czego nie da się objąć rozumem, ująć spojrzeniem, uchwycić
dłonią.. Ekscytujemy tym, co można jedynie poczuć…” – tak opisują proces tworzenia wymarzonych zapachów Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach.

 

W skład serii BOHOBOCO • PERFUME wchodzą:


GERANIUM • BALSAMIC NOTE PERFUME
Kompozycja kryjąca w sobie tajemnicę. Delikatne nuty balsamiczne otoczone olejkami eterycznymi kryjącymi się w szorstkim zapachu geranium. Scalenie tych aromatów pozwoliło stworzyć perfumy wytworne i eleganckie. Unikalna propozycja pozornej ambiwalencji.
• AKORDY •
roślinny – geranium, wetiweria, drzewo figowe
otulający – nuty balsamiczne, piżmo
NUTA GŁOWY: jagoda jałowca, liść laurowy
NUTA SERCA: drzewo cedrowe
NUTA SPODU: drzewo cedrowe, geranium, żywica drzewa kadzidłowego, nuty balsamiczne

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Nowe perfumy BOHOBOCO dostarczają niesamowitych wrażeń! Przede wszystkim... zachwycają!
Inne artykuły