Jak nosić najmodniejszą sukienkę tego lata także jesienią?

Trend na satynowe sukienki bynajmniej się nie kończy! Po prostu nieco zmienia swoje towarzystwo.

Mijający sezon letni obfitował w wiele trendów, spośród których, jednym z czołowych były satynowe sukienki, wyglądające jak eleganckie koszulki... nocne. Tak, tak, jeżeli jakimś cudem ominęła was ta wiedza i nie możecie pojąć jak to możliwe, by nosić się tak w ciągu dnia, albo, co więcej, pokazać się w ten sposób na salonach, to przypomnijcie sobie jak wyglądała Jessica Mercedes na prezentacji kolekcji Roberta Kupisza Ocean5.

Zresztą we włączeniu satynowych sukienek na ramiączkach do dziennych outfitów zakochały się oczywiście także inne blogerki. Przez całe lato w sieciówkach było pełno takich propozycji, a na modowych portalach szukałyśmy inspiracji jak je nosić, by mimo wszystko nie wyglądać jakbyśmy wyszły z domu w piżamie i kapciach - bo przeciez równoległą tendencją były płaskie miejskie klapki, przypominające do złudzenia te, w których szuramy po domowej posadzce.

Jednak zmiana pory roku wcale nie oznacza końca dla satynowej sukienki. Teraz także będziemy ją nosić, po prostu w nieco zmienionej formie. Musimy dostosować ubiór do pogody, a ta, jak wiemy, z każdym dniem jest coraz chłodniejsza.

Myślicie, że do takiej sukienki nie pasuje wełniana czapka? No to jesteście w błędzie.

Gruby kardinagowy sweter? Uwielbiamy łączenia faktur, zwłaszcza te najmniej oczywiste i najbardziej od siebie odległe!

Co z obuwiem? Klapki zamieniamy na botki albo... martensy! Mówiłyśmy, że im mniej oczywista odsłona satynowej sukienki jesienią, tym lepiej? Nie? No to już wiecie.

Biały t-shirt może okazać się z czasem zbyt ,,lekki'' - zamieniamy go więc na longsleeve albo koszulę z bufiastymi rękawami na wysokości nadgarstków!

 

 

Zresztą, zobaczcie same o co nam chodzi!

 

 

 

 

 

 

fot. http://www2.hm.com

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Jak nosić najmodniejszą sukienkę tego lata także jesienią?
Inne artykuły