Najlepsze stylizacje z rozdania nagród Grammy!

Kto olśnił nas na tegorocznej gali?

Tegoroczne rozdanie nagród Grammy mamy za sobą. Na gali pojawiły się niemal wszystkie znaczące gwiazdy, by podziwiać nominowanych lub odebrać zasłużoną statuetkę.

W tym roku najwięcej nominacji zdobył Kendrick Lamar, jednak wśród wielkich zwycięzców znaleźli się też Taylor Swift i The Weeknd. Taylor już drugi raz otrzymała statuetkę w kategorii Album Roku, co dotychczas nie udało się żadnej kobiecie. Piosenką roku została „Thinking out loud” Eda Sheerana, a najlepszym diebiutem Meghan Trainor.

Na czerwonym dywanie uwagę wszystkich zwróciły Selena Gomez i Taylor Swift, które pozowały w przyjacielskich objęciach. Niemałe zainteresowanie wzbudził też Justin Bieber, który na galę zabrał swojego młodszego brata. Razem wyglądali po prostu uroczo!

A co z kreacjami zaprezentowanymi na gali? Jak zwykle wszystkie były na najwyższym poziomie. Najlepsi projektanci przygotowali suknie i garnitury, w których celebryci prezentowali się niesamowicie. Najlepszą kreacją została okrzyknięta dwuczęściowa suknia od Versace, którą włożyła Taylor Swift. Nic dziwnego, bowiem gwiazda udowodniła w niej, że jej nogi są warte 40 milionów.

Kto jeszcze nas zachwycił i komu zawdzięcza swój nienaganny look? Zobacz naszą galerię!

Taylor Swift

Atelier Versace

 

 

CZYTAJ TEŻ: Karl Lagerfeld projektuje... dla Carrefoura? 

 

fot. ©Fame Flynet

Dodaj komentarz do galerii: Najlepsze stylizacje z rozdania nagród Grammy!

Czytaj także

Inne artykuły