GLASS MANICURE - koreański trend, który naprawdę zachwyca!

Niektóre trendy w manikiurze pojawiają się na krótką chwilę, po czym znikają w mgnieniu oka. Nie wszystko bowiem trafia w nasz wysublimowany, kobiecy gust. Ostatnio na Instagramie pojawiła się jednak nowa tendencja w malowaniu paznokci. Coś nam mówi, że `glass manciure` w najbliższym czasie stanie się prawdziwym hitem! Dzięki tej technice paznokcie wyglądają bowiem naprawdę wyjątkowo.

Manikiur imitujący szkło lub diament został zapoczątkowany w Korei Północnej, gdzie w mgnieniu oka zyskał na popularności. Nie ma się co dziwić, glass mani prezentuje się elegancko, a przy tym dość finezyjnie. To świetne rozwiazanie zarówno dla młodych dziewczyn, jak i nieco starszych kobiet. Wszystko zależy bowiem od tego, jaką podstawę wybierzesz. Jeśli zdecydujesz się na neutralne barwy, z powodzeniem możesz nosić taki manikiur na co dzień. Zaś na imprezę warto postawić na szlachetne odcienie granatu czy zieleni. Ponadto, nie można zapomnieć o efekcie. Paznokcie mienią się bowiem w naprawdę cudowny sposób! 

Zajrzyjcie do naszej galerii w poszukiwaniu inspiracji i jak najszybciej pędźcie do kosmetyczki! Dzięki temu wyprzedzicie trendy! My już marzymy o glass manicure! >>>

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: GLASS MANICURE - koreański trend, który naprawdę zachwyca!
Inne artykuły