Marka Vans czerpie inspirację z bajek Disney`a. Efekt jest niesamowity!

Mamy świetne wieści dla wszystkich fanek sneakersów i bajek Disneya! Vans podczas tworzenia swojej nowej kolekcji zainspirował się kreskówką `101 Dalmatyńczyków`. Taka kolaboracja na pewno przypadnie do gustu tym z was, które lubią luźny i niezobowiązujący styl!

Najnowsza linia butów, skarpetek, bluzek, plecaków i czapek została stworzona specjalnie dla wszystkich nastolatek, a także tych z was, które czują się młode duchem! Kultowe modele butów Vans Authentic zostały bowiem ozdobione kreskówkami 101 Dalmatyńczyków, Kubuś Puchatek czy Kaczor Donald. Jeśli lubisz niekonwencjonalne rozwiązania i stawiasz na luźny, sportowy i dość finezyjny styl, akcesoria te będą idealnym rozwiązaniem dla ciebie! Póki co, zaliczyły one swoją premierę w USA. Mamy jednak nadzieję, że kolaboracja Vans x Disney trafi także do polskich sklepów. 

To nie pierwsza taka inicjatywa marki specjalizującej się w tworzeniu obuwia dla sportowców, jeżdżących na deskorolce. Vans współpracował już m. in. z Kenzo i Opening Ceremony. W przypadku tej drugiej inicjatywy, na butach pojawiły się obrazy Rene Magritte. 

Zobaczcie, co można znaleźć w amerykańskim sklepie internetowym. Co sądzicie o tej kolekcji? >>>

a.m.

 

Dodaj komentarz do galerii: Marka Vans czerpie inspirację z bajek Disney`a. Efekt jest niesamowity!

Czytaj także

Inne artykuły