Randka rodem z romantycznych filmów. Jak ją zorganizować?

Szybki poradnik w trzech krokach.

Pamiętnik z Ryanem Goslingiem, Notting Hill Z Hugh Grantem, Dirty Dancing czy Titanic. Te filmy zna każda z nas. Kochamy romantyczne historie, najlepiej z zakończeniem w stylu żyli długo i szczęśliwe. Marzymy też o randkach wyjętych rodem ze srebrzystego, kinowego ekranu. A może, zamiast na nie czekać, to my przejmiemy pałeczkę i zorganizujemy niezapomniany wieczór dla naszych chłopaków? Poznaj przepis na randkę w stylu Hollywood.

 

Cz. 1 Autoprezentacja

Chyba nie musimy mówić, że tego dnia powinnaś wyglądać bosko? I nie, nie mamy na myśli 20-centymetrowych szpilek, obcisłej sukienki, która mogłaby spełniać funkcję bandaża elastycznego, czy wyzywającego makijażu wyjętego bardziej z Burleski, niż Notting Hill. Czas postawić na romantyczną naturalność. Delikatna sukienka, rozpuszczone włosy, lekki makijaż i ulubione perfumy naprawdę wystarczą.

 

Cz. 2 Odpowiedni nastrój

Żadna randka nie będzie romantyczna, jeżeli poprzedzi ją ostra wymiana zdań o niezrobionych zakupach, nieposprzątanej łazience czy 30-minutowym spóźnieniu. Zacznij budować nastrój od samego rana. Powiedz mu, że go kochasz, a jak nie kochasz, to chociaż, że uwielbiasz. Zostań kobiecym, wspierającym ideałem. Do smartfona Motorola moto z2 play podłącz moduł baterii TurboPower Pack, który szybko podładuje twój telefon i bądź z nim w kontakcie przez cały dzień. Zobaczysz, kiedy wróci, zagra w twoją romantyczną grę.

Cz. 3 Element zaskoczenia

Nie musisz gotować, spokojnie. Wystarczy, że zamówisz pyszne jedzenie, pełne afrodyzjaków. Dobrym wyborem będzie sushi albo owoce morza. Wyłącz światło, weź do ręki moduł projektora Moto Insta-Share Projector i podłącz go do smartfona moto z2 play. Na największej pustej ścianie wyświetl wasze ulubione teledyski. Projektor zapewnia niesamowitą jakość obrazu, która pozwoli wam przenieść się na plan zmysłowego Erode od grupy Tender. To tylko taka mała podpowiedź. Ważne jest, aby temperaturę podnieść już na samym początku randki. Dodatkowo zrezygnuj ze świec, na rzecz cotton ballsów. Pozwalają one uzyskać efekt romantycznego półmroku, w którym zmysły grają najważniejszą rolę. Czas na magię, której pozazdrościłaby sam Hugh Grant. To co, zostaniesz jego gwiazdą?

 

UWAGA - KONKURS!

Udostępnij swoją stylizację w formie kolażu z telefonem Motorola i wygraj! Na Wasze zdjęcia czekamy pod naszym postem konkursowym na Facebooku TUTAJ do 20 grudnia 2017 roku!

Najlepsze zgłoszenie konkursowe zostanie nagrodzone telefonem Motorola Moto G5S 3GB/32GB. Mamy też dla Was 2 nagrody pocieszenia w postaci zestawu gadżetów marki.

Zdjęcia telefonu Motorola do aranżacji kolażu są do pobrania TUTAJ.

Pobierz regulamin konkursu TUTAJ.

 

WYNIKI KONKURSU

Nagrody w konkursie otrzymują:

1. miejsce: Beata z Sochaczewa

2. miejsce: Magda z Warszawy

3. miejsce: Agata ze Zgierza

Gratulujemy! :)

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Randka rodem z romantycznych filmów. Jak ją zorganizować?
Inne artykuły