Szukasz słuchawek idealnych? Znalazłyśmy je dla ciebie!

Gwarancja mocnego dźwięku i superstylowy design. Połączenie idealne!

Na rynku są już od pewnego czasu kolorowe smartfony, które stanowią element całej stylizacji, a często także podkreślają nasz prywatny styl. Słuchawki zaś także powinny stanowić modny dodatek! W końcu, prawdziwe pasjonatki muzyki nigdy się z nimi nie rozstają. A jeśli do tego uwielbiają modę? No cóż, do tej pory próżno było szukać sprzętu, który ucieszyłby nie tylko nasze uszy, ale i oczy. Na szczęście marka Philips wypuściła na rynek słuchawki Flite Everlite SHL4805, stawiając na najmodniejszy w tym sezonie kolor czyli różowe złoto. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania - każda fashionistka powinna po prostu sobie takie sprawić! Wyglądają naprawdę kobieco, a przy tym gwarantują wysoką jakość dźwięku. A jeśli już o danych technicznych mowa... 

 

Szybkie tempo życia to znak naszych czasów. Wokół pełno jest rzeczy, które nas rozpraszają: zarówno na poziomie dźwięków, jak i w warstwie wizualnej.

Philips Flite to odpowiedź na potrzebę uporządkowania otaczającego nas chaosu za pomocą ulubionych brzmień, połączona z minimalistycznym, bezpretensjonalnym designem. 

Flite to linia superkompaktowych i ultralekkich nausznych słuchawek, stworzonych z myślą o aktywnym stylu życia ich użytkowników.

Dzięki subtelnej, składanej konstrukcji bez trudu można wsunąć je do torby lub plecaka, nie tracąc tym samym ani jednej nuty maksymalnych wrażeń muzycznych - nawet w najdalszej podróży.

 

Te przenośne słuchawki cechuje nadzwyczajna lekkość, a mimo to zapewniają naprawdę mocne, czyste brzmienie. Wszystko za sprawą głośników o wysokiej mocy z membraną o grubości 32 mm. Dzięki funkcji zdalnego sterowania, urządzenie umożliwia nie tylko słuchanie muzyki, ale także odbieranie rozmów telefonicznych.

  

Philips Flite Everlite wyposażone są w ergonomicznie odchylone, miękkie gąbeczki, zapewniające jeszcze większą izolację akustyczną oraz niespotykany wcześniej komfort noszenia. Wąska konstrukcja pałąka i lśniące, owalne nauszniki tworzą elegancki, prosty design.

Ponadprzeciętną wygodę zapewnia także płaski, nie plączący się kabel zwiększający swobodę użytkownika i poręczność urządzenia.

 

Słuchawki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: złoto-białej oraz grafitowej.

 

 

Cena: 179,99 PLN

 

 

Philips Flite Everlite SHL4805 dostępny jest w dobrych sklepach elektronicznych.

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Szukasz słuchawek idealnych? Znalazłyśmy je dla ciebie!
Inne artykuły