Szukamy idealnego prezentu na Dzień Matki!

I chyba właśnie go znalazłyśmy.

Urządzenia z portfolio Braun to idealne pomysły na prezent z okazji Dnia Matki. Wiele z nich to produkty wielofunkcyjne, które pozwolą na szybką i kompleksową pielęgnację twarzy i ciała, czy bezpieczną stylizację włosów. Dzięki nim, każda mama zostanie w grze 24/7!

Każda mama  potrzebuje zadbać o skórę twarzy i utrzymanie młodego wyglądu. Z pomocą przychodzi pierwszy na świecie zestaw do depilacji, oczyszczania i witalizacji twarzy Braun FaceSpa SE851v. Pozwoli on zadbać kompleksowo o pielęgnację twarzy i poczuć się młodziej dzięki 3 prostym krokom. Końcówka do depilacji usuwa niechciane włoski, szczoteczka oczyszczająca pozbywa się resztek makijażu, a nowa końcówka do witalizacji skóry pobudza krążenie i poprawa wygląd skóry. Skóra wygląda młodziej już po 3 zabiegach. W zestawie każda mama znajdzie elegancką kosmetyczkę i podświetlane lusterko. Koszt zestawu to około 379 złotych.

Jeśli chcemy podarować coś, co zadba nie tylko o twarz, ale całe ciało, warto zwrócić uwagę na kompleksowy zestaw do pielęgnacji Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry. Mamy, szczególnie te zabiegane uwielbiają wielofunkcyjne gadżety, które szybko mogą wyręczyć je w codziennej pielęgnacji! Taki jest zestaw Silk-épil 9 SkinSpa, który w komplecie, oprócz depilatora, nasadek peelingujących i masujących ciało  oferuje też szczoteczkę do oczyszczania twarzy. Z tym urządzeniem każda zabiegana kobieta zadba o siebie szybko od stóp do głów. Cena zestawu to 799 złotych.

Układanie włosów, to jedna z najbardziej czasochłonnych czynności o poranku, na którą zawsze brakuje czasu!  Z prostownicą Braun Satin Hair 7 SensoCare wszystko pójdzie gładko dzięki ceramicznym płytkom, a włosy będą pod najlepszą opieką sensorów odczytujących poziom wilgotności i stan kosmyków. Urządzenie oferuje możliwość zapisu 3 spersonalizowanych profili, więc mama i córka będą mogły bez problemu  dzielić się prostownicą. Cena urządzenia to około 299 złotych.

 

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Szukamy idealnego prezentu na Dzień Matki!
Inne artykuły