Nowy Alcatel A5 LED – telefon kameleon. Tego jeszcze nie było!

Telefon jako pierwsi przetestować mogli znani influencerzy z całego świata. Z Polski udało się pojechać nie tylko nam, a także chłopakom z WiP Bros i vlogerce występującej na YouTubie pod nickiem Majucha.

Pod koniec kwietnia w Paryżu marka Alcatel po raz pierwszy zaprezentowała swój innowacyjny model telefonu A5. Innowacyjny z kilku istotnych powodów. Przede wszystkim, za sprawą pierwszej ledowej obudowy, która sprawia, że... smartphone się świeci! Brzmi ciekawie, prawda? 

Rzeczywiście, francuski brand jako pierwszy zaproponował takie rozwiązanie. Szczególnie, że telefon mieni się kolorami na wiele różnych sposobów. Dostępna jest choćby funkcja prostych animacji, które reagują na powiadomienia czy przychodzące wiadomości. Aplikacja oferuje również naprawdę wiele efektów w ramach Light Show. Dlatego jeśli nie lubisz nudnych i przewidywalnych urządzeń, ten model telefonu Alcatel został stworzony dla ciebie. Nie musisz już zastanawiać się podczas zakupu smartphone`a, jaki kolor wybrać - teraz możesz zmieniać go codziennie. 

Telefon oferuje także aplikację Color Catcher 2.0, która charakteryzuje się tym, że dostosowuje motyw tapety do otoczenia. Wystarczy poprzez aparat ująć w kadrze dany element rzeczywistości, a system sam odnajdzie i ustawi odpowiedni motyw, utrzymany w tych samych kolorach. 

Alcatel A5 LED jest dostępny w Polsce od maja, w atrakcyjnej cenie 749 zł. Przystępna cena w zamian za ciekawe, ultranowoczesne rozwiązanie, bardzo sprawnie funkcjonujący system Android i całkowicie unikatowy efekt, który wyróżni cię z tłumu? My jesteśmy na TAK!

Koniecznie zobaczcie zdjęcia z paryskiej premiery! Nowy model telefonu jako pierwsi mieli szansę przetestować vlogerzy, influencerzy i dziennikarze z całego świata. Cieszymy się, że także znaleźliśmy się w tym gronie. Razem z nami pojechali również: youtuberka Majucha i chłopaki z WiP Bros. To u nich na kanałach znajdziecie relacje wideo!

 

 !!!UWAGA!!!!

Ten niesamowity telefon może być Twój!

Co trzeba zrobić?

Weź udział w konkursie!!!  

 

Informacje o telefonie:

Producent: Alcatel
System operacyjny: Android 6.0 Marshmallow
Przekątna ekranu: 5.2 cali
Rozdzielczość ekranu: 1280 x 720
Model procesora:  ośmiordzeniowy MediaTek MT6753
Maksymalna pamięć operacyjna: 2 GB RAM
Maksymalna pamięć wewnętrzna: 16 GB
Rozdzielczość matrycy: 8 Mpix
Pojemność akumulatora: 2800 mAh 

źródło: komorkomania.pl

 

 

 

 

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Nowy Alcatel A5 LED – telefon kameleon. Tego jeszcze nie było!
Inne artykuły