To urządzenie jest tak piękne, że z powodzeniem może zastąpić gustowną torebkę!

W czasach gdy tak duży nacisk kładzie się na doskonały design, urządzenia, jak choćby smartphone`y, mogą stać się elementem stylizacji.

Kiedyś to zegarki stanowiły jedyny elektroniczny dodatek, który był równie funkcjonalny co szykowny! Jednak w dobie telefonów ze stałym dostępem do Internetu sytuacja uległa delikatnej modyfikacji. Wystarczy spojrzeć na street style`owe zdjęcia z fashion weeków. Bohaterki takich ujęć przechadzają się ulicami Paryża czy Mediolanu w swoich doskonale skompletowanych stylizacjach i z... nieodłącznym telefonem w ręku. W końcu, od pewnego czasu naprawdę nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Coraz częściej więc patrzymy nie tylko na wbudowane funkcje, ale także na wygląd urządzenia. Pytanie tylko, czy na rynku znajdziemy model, który łączy w sobie oba te pierwiastki? 

Na pewno znacie wiele prężnie funkcjonujących marek. Wciąż jednak mamy wrażenie, że producenci, a właściwie projektanci telefonów, skupiają się bardziej na... mężczyznach. Nie będziemy tutaj teraz wygłaszać feministycznej tyrady! Przyznacie jednak, że naprawdę ładnych, kobiecych modeli nie jest tak wiele. Dlatego odnalezienie swojego osobistego faworyta wymagało od nas trochę wysiłku. Rezultat tych poszukiwań nam to jednak wynagrodził.

Zgodzicie się na pewno, że nie ma chyba bardziej kobiecego odcienia niż róż. Właściwie jest on nie tyle kobiecy, co dziewczęcy i filuterny. Jesteśmy zdania, że telefon, czyli jedna z najważniejszych rzeczy codziennego użytku, powinien być miły dla oka. Dlatego koniec z nudną szarością i przewidywalną czernią. Czas na urządzenie, które będzie wyglądało pięknie, nieco zabawnie, a przy tym stanie się doskonałym dopełnieniem stylu życia współczesnych kobiet. Kobiet modnych, spełniających się w swojej pracy, towarzyskich, które nie znoszą rzeczy mdłych i monotematycznych. Dlatego swój dress code w postaci przymusowej Małej Czarnej ubarwiają słodkim telefonem! 

Oczywiście, telefon ten byłby bezużyteczny, gdyby przy jego pomocy nie udało się w doskonały sposób utrwalić owej Małej Czarnej lub zapisać i odtworzyć ważnej prezentacji dla szefa. I to właśnie dla takich kobiet jak my stworzony został nowoczesny telefon HTC U ULTRA. Co go wyróżnia?

- jest wygodny, posiada dwa nowe wyświetlacze Dual Display

- charkaterujzuje się: jasnym światłem, żywymi kolorami i detalami w aparatach UltraPixel z przodu i z tyłu

- lśniącą, symetryczną konstrukcją z giętego szkła, które cudownie odbija światło

- posiada aparat główny 12 MP UltraPixel, co zapewnia dokładniejsze i szybsze ostrzenie i jeszcze lepsze zdjęcia w nocy

Przede wszystkim jednak, to telefon stworzony, aby udoskonalić życie każej kobiety. Cudowny na zewnątrz, w środku zawiera niezbędne narzędzia, pomaga nam zorganizować swoje życie i utrwalać momenty dla nas ważne. 

 

 

 

HTC U ULTRA, kolor Cosmetic Pink

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: To urządzenie jest tak piękne, że z powodzeniem może zastąpić gustowną torebkę!
Inne artykuły