Czy świat mody poniesie konsekwencje najnowszych zmian na Instagramie?

Jak nowe ustawienia wpłyną na światowy rynek mody?

Od pierwszego dnia istnienia aplikacji Instagram sporo się zmieniło. Na początku wszyscy szaleliśmy na punkcie filtrów i ramek, o których dziś mało kto w ogóle pamięta. Kolejnym dużym krokiem ku nowoczesności było wprowadzenie opcji wstawiania filmików - najpierw ,,zwykłych", zaledwie kilkusekundowych. Z czasem zaczęto tę opcję urozmaicać, wprowadzając przeróżne aplikacje współgrające z Instagramem. Ich celem było tworzenie ciekawych efektów - np. slowmo, przyspieszenie czy odwrócenie chronologii - wszystko po to, by treści były oryginalne, zaskakujące i oczywiście generowały lajki.

W międzyczasie panowały krótkie mody na konkretne aplikacje, z których największym powodzeniem w ostatnim czasie cieszy się Boomerang, na punkcie którego niektóre gwiazdy po prostu oszalały. Łączenie Snapchata z Instagramem to prawdziwy hit w sieci, więc jeśli jeszcze nie widziałyście fotek z zamienionymi twarzami lub filmików ze zwierzęcymi wstawkami, to nie wiemy co robiłyście przez ostatnie tygodnie.

Jednak naszą dzisiejszą uwagę zwraca najnowsza zmiana na Insta, która bez wątpienia sporo zmieni i mowa tutaj o skutkach daleko idących, związanych także z dużymi pieniędzmi. Czy świat mody na nowych zasadach skorzysta czy poniesie druzgocące straty - nie tylko finansowe?

 

 

 

fot. Thinkstock

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Czy świat mody poniesie konsekwencje najnowszych zmian na Instagramie?
Inne artykuły