Nowa aplikacja na Instagramie pozwoli Ci zostać kimkolwiek chcesz!

Jak działa aplikacja MSQRD.me i dlaczego wszyscy oszaleli na jej punkcie?

Zastanawiałaś się kiedyś jak mogłyby wyglądać dzieci Twoje i Leonardo DiCaprio? A może zawsze chciałaś zostać płetwonurkiem? Dzięki nowej aplikacji wspieranej przez Instagram, to możliwe!

No może nie dosłownie, ale robiąc zwykłe selfie, będziesz mogła zmienić się w kogokolwiek tylko chcesz. MSQRD.me (od angielskiego masquerade) to darmowa aplikacja, która za pomocą lokalizacji twarzy na zdjęciu zamienia ją w dowolnie wybraną przez nas animację.

Brzmi zabawnie, prawda? Do wyboru masz ponad 40 całkowicie bezpłatnych filtrów, które przemienią Cię w gwiazdy kina, takie jak Leonardo DiCaprio i Robert Downey Jr., zwierzęta (misia polarnego i tygrysa), prezydenta USA czy słodką postać z japońskiej mangi z jej wielkimi, błyszczącymi oczami.

MSQRD.me jest odpowiedzią na animowane filtry, które oferuje nam Snapchat. I o ile w Snapchacie wciąż pojawiają się nowe i ciekawe motywy, to wciąż jest ich znacznie mniej niż w aplikacji MSQRD.me.

Kierowane ciekawością postanowiłyśmy sprawdzić, jak działa aplikacja i musimy przyznać, że zmiany twarzy i śmieszne pozy naprawdę potrafią uzależnić. Wypróbowałyśmy już kilkanaście dostępnych możliwości, jednak wciąż jest nam mało! Gwiazdy również pokochały MSQRD.me. Zdjęcia zrobione w aplikacji możemy podziwiać chociażby na instagramowym profilu supermodelki Cary Delevingne!

MSQRD to świetna rozrywka i alternatywa dla nudnego selfie. Możesz świetnie bawić się z przyjaciółmi lub zwyczajnie poprawić sobie nastrój, kiedy złapie Cię zimowy dół! Polecamy!

 

>>>

 

ZOBACZ TEŻ: Boomerang- Instagramowa aplikacja, w której zakochały się gwiazdy!

 

 

fot. MSQRD/boska.pl

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Nowa aplikacja na Instagramie pozwoli Ci zostać kimkolwiek chcesz!
Inne artykuły