Oliwia Bieniuk coraz bardziej podobna do mamy!

Córeczka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zachwyca!

Oliwia Bieniuk w pażdzierniku skończy już 15 lat! Niesamowite jak ten czas szybko leci! Trzeba przyznać, że spośród swojego rodzeństwa to właśnie Oliwia najbardziej przypomina swoją mamę, Anię Przybylską, która zmarła w 2014 roku po długiej walce z rakiem trzustki. Aktorka do dzisiaj jest opłakiwana przez Polaków i wspominana z ogromną sympatią. Ania bardzo dbała o prywatność swoją i dzieci, dlatego szanując jej wolę, jedynie skupiamy się na informacjach, które wypuszczane są gdzieś do mediów społecznościowych przez samych zainteresowanych!

Najstarsza Oliwia czasami udostępnia bowiem zdjęcia na Instagramie i trzeba przyznać, że z roku na rok jest coraz piękniejsza. Pełne usta, duże oczy i oliwkowa skóra - nic dziwnego, że polska marka Reserved Kids zaangażowała dziewczynkę do swojej kampanii. Podobno jej tata, Jarosław Bieniuk, uważa, że z karierą jego córeczka powinna jeszcze nieco poczekać - przynajmniej do ukończenia studiów. Trzymamy więc kciuki za jej rozwój, gdy tylko nadejdzie odpowiedni moment. 

A póki co, obserwujemy Ją wiernie na Instagramie! Nie tylko same zdjęcia, ale również zabawne komentarze taty dziewczynki. Pod jednym ze zdjęć Jarosław Bieniuk zapytał: Córcia, czy pszczoła ukąsiła Cię w usta?  Na co Oliwia odpowiedziała słodko: nie tatusiu tak jakoś samo wyszło <3

 

Czekamy na więcej uroczych zdjęć i kto wie - może przyjdzie również czas na nowe poczynania w modelingu?

 

 

 

fot.  https://www.instagram.com/0liwia_bieniuk/

 

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Oliwia Bieniuk coraz bardziej podobna do mamy!
Inne artykuły