7 sygnałów, że jesteś gotowa na ślub (Jeśli na choć jedno pytanie odpowiesz przecząco, nie dojrzałaś do tego kroku!)

Spełniasz te wymagania? Jeżeli nie, małżeństwo może nie przetrwać.

Kobiety mają tendencję do wyobrażania sobie własnego ślubu już w wieku dziecięcym. Przysięga wiecznej miłości, wymarzony mężczyzna u boku, biała suknia i kwiaty – to wszystko sprawia, że oddanie się facetowi przypomina szczęśliwe zakończenie bajki. Dojrzała kobieta patrzy na związek małżeński bardziej realistycznie, ale to nie znaczy, że jest na niego gotowa. Niektóre dziewczyny wychodzą za mąż w wieku 18 lat i są potem szczęśliwe. Za to ich starsze koleżanki mogą być zupełnie nieprzygotowane na ten krok. Jedno jest pewne. Niezależnie od metryki nie można niczego przyspieszać, bo małżeństwo może zakończyć się rozwodem i rozczarowaniem.

Po czym poznać, że mogłabyś już wyjść za mąż i znaleźć szczęście z związku małżeńskim? Przede wszystkim daj sobie czas na przemyślenie i odpowiedz na poniższe pytania. Jeżeli dasz chociaż jedną przeczącą odpowiedź, to sygnał, że jeszcze nie dojrzałaś do powiedzenia `tak` ukochanemu.

Zobacz także: REPORTAŻ: Jestem nieszczęśliwą żoną

 

 

źródło: papilot.pl

fot. iStock

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: 7 sygnałów, że jesteś gotowa na ślub (Jeśli na choć jedno pytanie odpowiesz przecząco, nie dojrzałaś do tego kroku!)
Inne artykuły