Córka Kasi Kowalskiej podbija Instagram!

Ma świetny styl.

To takie fajne uczucie - obserwować dorastające dzieci gwiazd. Piosenkarek, których utwory nuciłyśmy pod nosem, jeżdżąc po podwóku na rowerze czy tańcząc wolnego na szkolnej dyskotece. Tyle wspomnień. Szczególnie, że teraz chyba już się nie używa tego słowa - dyskoteka. Czas mija, mija nieubłaganie, otwierając kolejne drzwi, perspektywy, niosąc za sobą nowe trendy, folgując nowym modnym tendencjom.

Dlatego tak bardzo uwielbiamy obserwować córki swoich pięknych, utalentowanych matek! Obserwujemy, czy są do nich podobne, czy poszły w ich ślady, czy się nimi inspirują...

Często jest tak, że matczyna twórczość odciska swoje piętno, przez co córki stają się barwnymi postaciami w show-biznesie. Kogo obecnie podglądamy i nie możemy się oderwać? Trafiłyśmy ostatnio na konto na Instgramie córki Kasi Kowalskiej, Aleksandry, która okazała się być królową stylu, a nawet zarykujemy stwierdzeniem, że to polska Riri! 

Nie wiemy wiele na temat tej dziewczyny, ale pewne jest jedno - to przyszła ikona. Nosi rzeczy od najlepszych projektantów wraz z markami pokroju Misbhv czy bluzami Thrasher. Ma w sobie tę młodzieńczą, wielkomiejską iskrę, która jest czymś niebywale rzadkim. Przy tym, jej stylizacje są pełne seksapilu. Aleksandra mogłaby spokojnie stanąć u bok Wiz Khalify i w szeregu z Gigi, Riri i Kendall, bo wygląda równie stylowo co one.

 

Obserwujcie Ją koniecznie - codzienna dawka inspiracji gwarantowana!  

 

 

 

 

 

 

 fot. https://www.instagram.com/olahontaz/

 

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Córka Kasi Kowalskiej podbija Instagram!
Inne artykuły