Poznajcie kolekcję haute couture, która powstała z... PRAWDZIWYCH opakowań McDonald`s!

Pokaz Moschino to przy tym amatorstwo.

Na światowych wybiegach działy się już różne cuda. Było lotnisko (Chanel), gigantyczna makieta wieży Eiffel'a (również Chanel), ruchome schody (Louis Vuitton) czy rekonstrukcja karuzeli z paryskiego Montmartre (ten sam dom mody). Jednak niekwestionowanym kreatorem było Moschino. Włoska marka słynie z tego, że kicz urasta to rangi prawdziwego arcydzieła i sztuki przez duże S. To właśnie Moschino dało pamiętny pokaz inspirowany ikoną popkultury - bo tak należy definiować restaurację McDonald`s - fast foodowego giganta.

Ale Moschino jedynie się inspirowało, a kolekcja McDCouture, która została zaprezentowana w Miami powstała z prawdziwych opakowań po daniach, które serwuje restauracja McDonald's.

Wprawdzie McDCouture to dzieło studentów Miami International University of Art and Design, ale przyznacie, że jego uczniowie  już niedługo będą słynnymi projektantami. Bo talent mają ogromny!

 

 

Musici to zobaczyć! Od teraz, za każdy razem, gdy będziecie kończyć jeść Big Maca i przyjdzie wyrzucić kartonik, pomyślicie o tym:

>>>

 

 

 

fot. instyle.com

Czytaj także

Dodaj komentarz do galerii: Poznajcie kolekcję haute couture, która powstała z... PRAWDZIWYCH opakowań McDonald`s!
Inne artykuły